گروه: اخبار استان خبر: 166115 / تاریخ انتشار : 1399/8/26 ساعت : 13:23

جوابیه رئیس اداره ورزش وجوانان بهمئی به خبر صبح زاگرس/مصوبه ای مبنی بر تعطیلی چمن ها به ما ابلاغ نشده است

بیوکانی هر گونه تعطیلی اماکن ورزشی را با دستور و مصوبات ستاد کرونا دانست و اعلام کرد با همین شرایط هم استقبال چندانی از اماکن ورزشی نمی شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی در واکنش به خبر  مبنی بر "بی توجهی برخی مسئولان به شرایط حاد کرونایی:تداوم فعالیت ورزشی در زمین های چمن مصنوعی بهمئی در ایام کرونا+تصاویر" که در این پایگاه خبری منتشر شده بود، گفت: در شرایط کنونی کرونایی تابع تصمیمات ستاد کرونا هستیم.

 

عاطفه بیوکانی تصریح کرد: از ابتدای شرایط پیش آمده کرونایی تاکنون هرگاه دستور تعطیلی مراکز و اماکن ورزشی به ما ابلاغ شد، بلافاصله در تمام نقاط شهرستان اقدام به تعطیلی مراکز کردیم.
 
وی افزود: در مورد فعالیت ورزشی فوتبال در زمین های چمن اولا دستور،مصوبه و یا ابلاغیه ای از ستاد کرونای شهرستان یا سایر نهادهای اداری مبنی بر تعطیلی در ایام اخیر به اداره ورزش و جوانان بهمئی ابلاغ نشده است و با توجه به قانونی بودن فعالیت این مراکز ما اجازه تعطیلی رسمی این اماکن را نداریم.
 
بیوکانی خاطرنشان کرد: تمامی فعالیت های ورزشی در سطح شهرستان در حال حاضر متاثر از وضعیت کرونا بوده و به حالت نیمه تعطیل و تعلیق هستند و سالن های ورزشی هم با وجود باز بودن از سوی شهروندان مورد استقبال قرار نمی گیرند.
 
وی در پایان گفت:از این تاریخ به بعد هم نسبت به ادامه فعالیت یا تعطیلی مراکز ورزشی تابع تصمیمات ستاد کرونا هستیم.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.