گروه: اخبار استان خبر: 166083 / تاریخ انتشار : 1399/8/25 ساعت : 18:17
پیگیری های مردمی؛

گلایه تاکسی داران باشتی از مسئولین شهرستان/ لزوم ساماندهی مسافربران شخصی در باشت

تاکسی داران ویژه شهرستان باشت از عملکرد مسئولین شهرستانی در قبال مسافربران شخصی گلایه دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛مسافرکش‌های شخصی یکی از معضلات این روزها در شهرها و کلان‌شهرهاست که نشأت گرفته از بیکاری است.

مسافرکش شخصی بدون شک بر اثر نداشتن شغل ثابت اقدام به مسافرکشی با خودرو شخصی می‌کند، خودرویی که مجوز رسمی این کار را ندارد و به نوعی در روند کار تاکسی‌ها و خودروهای مجاز اختلال ایجاد می‌کند.

امروز خیلی از تاکسی‌داران در شهرستان باشت از این موضوع گله‌مند‌ند و معتقدند باید نظارت‌های بیشتری بر کار مسافرکش‌ها اعمال شود و خودروهای فاقد مجوز به نوعی یا از گردونه مسافرکشی حذف شوند و یا اینکه تحت ضوابط خاصی همچون تاکسی‌ها در چارچوب قوانین جاری اقدام به مسافرکشی در مسیرهای مشخص نمایند.

احمدی یکی از رانندگان تاکسی ویژه  در شهرستان باشت در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: در سطح شهر باشت و در ایستگاه این شهرستان هر جا که نگاه کنید مسافر بران شخصی در کار تاکسی های وِیژه وقفه ایجاد می کنند و هیچگونه نظارتی  نیز برآنها صورت نمی گیرد.

حسینی یکی دیگر از شهروندان باشتی گفت:متاسفانه تاکسی های شخصی اجازه نمی دهند مسافر حتی به ایستگاه برسد، و خارج از نوبت  وبدون از هماهنگی در سطح خیابان و کوچه ها مسافران را سوار می کننند و اجازه نمی دهند که ما با آنکه چندین ساعت در طول روز منتظر مسافر هستیم به مقصد حرکت کنیم.

وی در ادامه افزود:انتظار می رود مسئولین شهرستان به فکر چاره ای برای حل این معظل باشند، و نگذارند که حق ما ضایع شوند و یا طوری ساماندهی کنند که حداقل سه تاکسی وِیژه  و یک تاکسی شخص حرکت کنند تا همه در کنار هم برای رفاه زندگی منبع در آمدی داشته باشیم .

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.