گروه: اخبار استان خبر: 166060 / تاریخ انتشار : 1399/8/24 ساعت : 14:56

جاده دسترسی "لوداب" غرق آب شد!!/خودنمایی چهره دیگر محرومیت "لوداب" با اولین بارش باران+تصاویر

پس از بارش اولین باران پاییزه جاده دسترسی به لوداب بویراحمد به دلیل نداشتن آسفالت و ایجاده کنده کاری های رها شده توسط شرگت گاز، وضعیت بغرنجی بزای ساکنین به وجود آورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دهستان لوداب در شهرستان بویراحمد استان کهگیلویه وبویراحمد یکی از محرومترین نقاط در جنوب کشور است به گونه ای که با وجود جمعیت بالای ساکنین، جاده دسترسی مناسبی ندارد و پس از گذشت سالها آسفالت نشده است.

 
 
پس از بارش اولین باران پاییزه جاده دسترسی به لوداب بویراحمد به دلیل نداشتن آسفالت و ایجاده کنده کاری های رها شده توسط شرگت گاز، وضعیت بغرنجی برای ساکنین به وجود آورده است.
 
---
 
طبق تصاویر و مطالب ارسالی از مخاطبان، در ورودی جاده اصلی شهر لوداب کنده کاری هایی توسط شرکت گاز ایجاد شده است و دیگر پیگیر این وضعیت نشده است.
 
---
 
این مخاطب افزود: طی پیگیری از شهرداری، این نهاد عنوان کرده که جز حوزه شهری نیست و راهداری هم تاکید می کند که شهرداری باید بهسازی را انجام دهد، که این یعنی پاسکاری مسئولان و شانه خالی کردن از وظایف خود.
---
 
گفتنی است آسفالت جاده دسترسی به لوداب چند سالی هست وضعیت نامطلوبی پیدا کرده است و بارش باران و نبودن جدول کشی از یک طرف و کنده کاری های رها شده از طرف دیگر بر این وضعیت افزوده و وضعیت بغرنجی برای تردد ساکنین به وجود آورده است.
 
انتهای پیام/
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.