گروه: اخبار استان خبر: 166044 / تاریخ انتشار : 1399/8/24 ساعت : 13:33
درگفت وگو با صبح زاگرس مطرح شد:

رفع مشکل چندین روزه آب شرب شهرلنده+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده گفت:در پی گل آلودشدن آب شرب شهرلنده و با پیگیری های مسئولان مشکل آب شرب بعد از چهار روز گل آلودگی برطرف شد.

خدادوست موسوی در گفت وگو پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به مشکل چندین روزه آب شرب مردم شهرلنده گفت: در پی گل آلود شدن آب شرب شهرلنده در چند روز گذشته پس از بارندگی این موضوع به طور ویژه در دستورکار قرار گرفت.

وی افزود: بعد از اطلاع از گل آلود شدن آب شرب شهر لنده بلافاصله صبح پنج شنبه به همراه مدیر آب و فاضلاب از خط انتقال و چاههای تامین آب بازدید کردیم که  پیگیری برای رفع مشکل و ایراد بوجود آمده به طور جد در دستور کار مسئولان آب وفاضلاب شهرستان قرار گرفت.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:پس از بررسی های صورت گرفته و بعد از عیب یابی روز جمعه اقدام به رفع مشکل که مسیری که از رودخانه باعث ورود آب گل آلود به چاهها شده مسدود گردید و در ادامه مسیر انتقال هم از گل و لای تمیز گردید.

موسوی اظهارکرد: بدون شک یکی از علل اصلی گل آلود شدن آب بحث نفوذ جریان رودخانه به چاه های انتقال از طریق چاهی بود که قبل از چاه های انتقال وجود داشت که با مسدود سازی آن مشکل آب برطرف شد.

وی اظهارکرد: در بحث تامین و توزیع آب باید نظارت های بهتر و بیشتری صورت گیرد که امروز مشکل آب شهر به طور کامل برطرف شده است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.