گروه: اخبار استان خبر: 166016 / تاریخ انتشار : 1399/8/24 ساعت : 08:05

واکنش "تاجگردون" به سفر "قالیباف" به کهگیلویه و بویراحمد

نماینده سابق گچساران و باشت به خبر سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به این استان واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،غلامرضا تاجگردون ،نماینده سابق گچساران و باشت در صفحه اینستاگرامش در واکنش به سفر قالیباف به استان نوشت:شنیدم دکتر قالیباف قصد سفر به استان و قاعدتا گچساران را دارند،مردم ما مهمان نواز هستند،فعلا که خدمت به این مردم تعطیله،جاده و برق براشون رفت فقط در حد یک پمپ برای مردم منطقه پیچاب که آب را روی زمین هایشان برساند ممنون می شوم.چون امسال قرار بود این کار را انجام بدهند.من که ارتباطی با ایشان ندارم،لطفا دوستان شون در منطقه این پیام را به ایشان برسانند.

براین اساس،صفحه مجازی منتسب به نماینده کهگیلویه بزرگ خبر داده بود: بنا به درخواست حجت الاسلام موحد،محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی طی روزهای آینده به شهرستان های حوزه کهگیلویه بزرگ(دهدشت،چرام،لنده،بهمئی)سفر می کند.

هرچند از برنامه های رییس مجلس و اینکه وی در سایر حوزه های استان حضور خواهد داشت اطلاعی در دست نیست.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ح ع
1399/8/26 - 10:35
جای تأمل و تأسف است که اغلب ما، وقتی در مقام و منصب رسمی و موقعیت مطلوب خودمان هستیم، سفرها و کارها و اوضاع خوب است و سیاسی نیست؛ اما هنگامی که جایگاه رسمی خود را بنا به هر دلیلی به حق یا به ناحق از دست دادیم، کاری نشده و اگر شده در زمان ما شده و مابقی کارها و سفرها و... سیاسی است!
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.