گروه: اخبار استان خبر: 165900 / تاریخ انتشار : 1399/8/21 ساعت : 10:56

آغاز موج مطالبه گری رسانه ها از موحد و روشنفکر/آقایان از انتقادها نترسند!

گرچه در طی این مدت گاها تحمل نقد پذیری ها از سوی برخی عوامل پایین آمده است اما رسانه وظیفه خود می داند تا احوالات و عملکرد نمایندگان مردم را مورد مطالبه قرار دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گروه سیاسی - بیش از 5 ماه از آغاز مجلس یازدهم شروع شده است، استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور دو نماینده از سه سهمیه نمایندگی خود در مجلس حضور دارد.

 

طی این مدت تقریبا یک پیمانه از 8 پیمانه مدت زمان حضور نمایندگان در مجلس گذشته است و در طی این مدت آنطور که از احوال رسانه ها برآمده است آقایان موحد و روشنفکر جلسات زیادی در سطح ملی و استان برای رفع مشکلات استان برگزار کرده اند و در این مدت تیم های مشاوره این دو نماینده تحلیل های زیادی را پیرامون مشکلات شهرستان های حوزه های انتخابیه آنها ارایه داده اند.

---

بنظر دیگر الان زمان خوبی برای پیگیری مطالبات مردمی از این دو نماینده استان است.

 

گرچه در طی این مدت گاها تحمل نقد پذیری ها از سوی برخی عوامل پایین آمده است اما رسانه وظیفه خود می داند تا احوالات و عملکرد نمایندگان مردم را مورد مطالبه قرار دهد.

 

در این بین اسم، رسم، طایفه و جناح سیاسی هیچ فرقی ندارد و هر نماینده ای باید از تریبون رسانه ها به این موضوعات پاسخگو باشد.

---

قطعا نقدپذیری بالا در حوزه های مختلف عملکردی میزان پختگی آن نماینده و حامیان وی را نشان می دهد، بنابراین در این باب از هیچ کوششی دریغ نمی شود.

 

رسانه صبح زاگرس، از هم اکنون بعنوان یک رسانه مطالبه گر در اطلس جغرافای رسانه ای کهگیلویه و بویراحمد طی این 5 ماه با کار کارشناسی و آنالیز کامل در پی این بود که به شناخت جامعی از عملکرد هریک از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی بپردازد و به گونه ای شتاب زده و احساسی عمل نکند.

 

بنابراین از امروز در صدد مطالبه گری بهبود شرایط حاضر از کانالهای مختلف خواهد بود و در این راه تحت تاثیر هیچ گونه فشاری قرار نخواهد گرفت.

 

نمایندگان استان هم به شکل رایگان و آزادانه می توانند از ظرفیت اطلاع رسانی این رسانه ریشه دار استان در ارایه خدمات خود در حوزه ها ی انتخابیه خود بهره مند گردند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.