گروه: اخبار استان خبر: 165852 / تاریخ انتشار : 1399/8/21 ساعت : 09:49
پیگیری سوژه های مردمی:

گلایه ایزوگام کاران از بلاتکلیفی وضعیت سامانه سوخت وسیلندرگاز+تصاویر

باتوجه به مدیریت مصرف انرژی در کشور سامانه جامع مدیریت مصرف سوخت راه اندازی شده است ولی برخی صنوف قادر به ثبت نام در این سامانه نسیتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، چندین ماه است که شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران به منظور جلوگیری از قاچاق سوخت و استنفاده بهینه سوخت در کشور سامانه ای را جهت ثبت نام شهروندان اعم از شهری و روستایی طراحی کرده است که تمام روستائیان و ساکنین شهر که متقاضی سوخت( نفت سفید و سیلندرگاز مایع) هستند باید در این سامانه ثبت نام کنند.

باتوجه به مدیریت مصرف انرژی در کشور سامانه جامع مدیریت مصرف سوخت چندین ماه است که راه اندازی شده است و تمام کسانی که خواستان سوخت(نفت سفید، سیلندرگاز) هستند می بایست در این سامانه ثبت نام کنند که برخی صنوف قادر به ثبت نام در این سامانه نسیتند.

این سامانه به گونه ای طراحی شده است که برابر اطلاعات ثبت نامی متقاضیان در آینده به جایگاه داران اجازه سوخت رسانی برابر اطلاعات ثبت شده و تائیدیه شرکت ملی پخش فراورده های نفتی را خواهد داد.

در این بین برخی از صنوف از جمله ایزوگام کاران برای ثبت نام با مشکلات عدیده ای مواجه شدند که برابر اظهارات آنان تا کنون مراجعات آنان به شرکت نفت و اداره صمت در کهگیلویه همچنان بلاتکلیف هستند.

درخواه از شهروندان لنده ای ایزوگام کار در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: باتوجه به شروع فصل زمستان و آغاز فصل ایزوگام کردن منازل حجم متقاضیان چندین برابر شده است که به طور متوسط روزانه بیش از 10الی 15سیلندرگاز مایع برای ایزوگام منازل استفاده می کنیم.

وی افزود: برای ثبت نام در این سامانه وقتی مراجعه می کنیم کد ملی و شناسه واحد صنفی ما در جایگاه لنده لحاظ نشده است که تنها کهگیلویه را نمایش می دهد که با ورود به آن نیز بازهم کدملی منطبق بر آمار کهگیلویه نیست.

این شهروند لنده ای گفت: تا کنون چندباری به شرکت نفت و اداره صمت مراجعه کردیم و جواب قطعی و قانع کننده ای دریافت نکردیم.

برازیده یکی دیگر از ایزوگام کاران لنده ای گفت: ما برای ثبت نام که مراجعه کردیم نیز همین مشکلات مذکور در ثبت نام را داریم که انتظار داریم مسئولان شهرستان و کهگیلویه نسبت به رفع مشکل ثبت نام ما همکاری لازم را داشته باشند.

وی تاکیدکردذ: باتوجه به مشکلات موجود برای ایزوگام در این روزها حداقل 15الی 20کپسول لازم است که انتظار داریم اتاق اصناف و اداره صمت و شرکت نفت برای رفع مشکلات ثبت نامی ما یک چاره جویی کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.