گروه: اخبار استان خبر: 165837 / تاریخ انتشار : 1399/8/20 ساعت : 09:19

واکنش رئیس ام آر آی یاسوج به دریافت هزینه آزاد از بیماران

رئیس مرکز ام آر آی یاسوج نسبت به خبر دریافت هزینه آزاد از بیماران توسط این مرکز واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از مخاطبان این پایگاه خبری در تماس با خبرنگار ما، از وضعیت دریافت هزینه ی بالا توسط مرکز ام.آر.آی یاسوج گلایه مند بود و گفت: مرکز ام.آر.آی یاسوج هزینه زیادی را از بیماران دریافت و هیچ بیمه ای را قبول نمی کنند.

 
 مجتبی مدحتی در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص این موضوع گفت: مرکز ام آر آی کوثر در سال ۱۳۸۶با سرمایه گذاری ۱۰۰ درصد بخش خصوصی  افتتاح و راه اندازی شد، ما دو تعریف  در نظام سلامت داریم یکی تعرفه دولتی و دیگری تعرفه خصوصی و این مرکز از ابتدا با تعرفه دولتی خدمات را ارائه می کند.
 
رئیس مرکز MRI یاسوج با بیان اینکه تا چندی پیش خدمات این مرکز با توجه به قرارداد با سازمان های بیمه گر بصورت بیمه  به بیماران ارائه می شد گفت:  در شرایط حاضر به علت بروز برخی مشکلات به صورت موقت  قرارداد با بیمه ها تعلیق شده است اما با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای در آینده ای بسیار نزدیک خدمات این مرکز مانند گذشته با تعرفه دولتی و با بیمه به بیماران ارائه خواهد شد.
 
 
وی با بیان‌ اینکه عقد قرارداد با سازمانهای بیمه گر و مراکز درمانی امری کاملاً اختیاری و توافقی است، گفت:  در صورت توافق سازمان بیمه‌گر با مراکز درمانی و داشتن شرایط قانونی این قرارداد منعقد می شود.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
.
1399/8/20 - 13:27
چرا آم ار آی بیمارستان شهید جلیل را پیگیری نمیکنید که ۳ ماه پیش افتتاح شده ولی هیچ بیماری پذیرش نمیشه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.