گروه: اخبار استان خبر: 165824 / تاریخ انتشار : 1399/8/19 ساعت : 21:53

اقدام تحسین برانگیز معلم بسیجی در مناطق محروم شهرستان دنا/ وقتی شوق خدمت زمین و زمان نمیشناسد+تصاویر

سه تن از معلمان بسیجی شهرستان دنا در حرکتی جهادی و خودجوش با حضور در روستای بخش پاتاوه دنا اقدام به آموزش دانش آموزان بازمانده از تحصیل کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به راستی که معلمی شغل انبیاست، و تحقق این شعار در اقدام تحسین برانگیز چند معلم بسیجی وعاشق تدریس در شهرستان دنا نمود پیدا کرده است.

 

 

سه تن از معلمان بسیجی شهرستان دنا در حرکتی جهادی و خودجوش با حضور در روستای دهشیخ دنا اقدام به آموزش دانش آموزان بازمانده از تحصیل کردند.

 

آزاد سالارپور معلم بسیجی باوجود تعطیلی مدارس بدلیل شیوع ویروس کرونا، برای دانش آموزان بی بضاعت و مستضعفی که تلفن همراه هوشمند ندارند و ممکن است از تحصیل عقب بمانند، با رعایت فاصله گذاذی اجتماعی و موارد بهداشتی اقدام به اجرای رسالت مقدس آموزش و پرورش کرده است.

 

سالارپور به همراه اقای آراسته و پایاب به صورت محله ای اقدام به آموزش محصلین کرده و با تقسیم بنده روستاهای دهشیخ، دهشیرین و تنگ باور شهرستان دنا به ۱۲ محله به منظور جلوگیری از تجمع و شیوع کرونا روزانه دانش آموزان ۳محله را آموزش می دهند.

 

این معلم بسیجی و عاشق خدمت هدف از این اقدام را تدریس دانش آموزانی می داند که گوشی لمسی ندارند و ازکانال شاد محروم هستند چند نفره ومحله محور تدریس انجام میدهیم.

 

 

سالارپور ازعان داشت؛ نمیخواهم دانش آموزان فقر ناشی از نداشتن گوشی هوشمند را لمس کنند و این فقر باعث تضعیف روحیه آنان و والدین آنها، و بدانند آموزش حضوری بهتر از فضای مجازی است.

 

گفتنی است شهرستان دنا بیشترین جمعیت روستانشین کهگیلویه وبویراحمد را داد که در اکثر این روستاها مشکل نبود اینترنت و دسترسی به شبکه شاد آموزشی مشهود است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.