گروه: اخبار استان خبر: 165780 / تاریخ انتشار : 1399/8/19 ساعت : 08:33

فیش های پیامکی جالب شرکت گاز استان/دو مبلغ متفاوت در فاصله زمانی سه ساعت+تصاویر

شرکت گاز استان در فاصله چند ساعت دو فیش با دو مبلغ متفاوت برای برخی از شهروندان ارسال کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مدت هاست که فیش های دستگاه های خدمات رسان از جمله گاز به صورت پیامکی برای سرپرست خانواده ها ارسال می شود، این موضوع با توجه به شیوع کرونا حرکت خوبی است که در صرف جویی در وقت نیز تاثیرگذار است.

فصل سرما که می شود معمولا این فیش های گاز است که در خانواده ها خودنمایی می کند، یکی از مخاطبان این پایگاه خبری تصاویری از فیش گاز خود برای ما ارسال کرده که گویا ابهاماتی را برای این فرد ایجاد کرده است.

این فرد می گوید: چند روز قبل اول صبح پیامکی از شرکت گاز برای من ارسال شد و مبلغ بدهی و قابل پرداخت در آن درج شده بود، نکته جالب اینجاست که همان روز پیامکی دیگر برای من ارسال شد و مبلغ دیگری در پیامک درج شده بود.

وی گفت: در پیامک اول بدهی گذشته من را 107 هزار تومان درج کرده بود در حالی که در پیامک دوم که چند ساعت بعد از پیامک اول ارسال شده بود بدهی گشذشته را 138 هزار تومان درج کرده است.

این شهروند ادامه داد: همان طور که در تصاویر مشخص است مبلغ قابل پرداخت نیز در پیامک اول 135 هزار تومان درج شده است و در پیامک دوم 150 هزار تومان  نوشته شده است.

انتظار می رود دستگاه های خدمات رسان در هنگام ارسال فیش ها به شهروندان دقت بیشتری داشته باشند که ابهامی برای مردم ایجاد نشود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.