گروه: اخبار استان خبر: 165745 / تاریخ انتشار : 1399/8/18 ساعت : 12:40

"افتضـــــاح" کامل در خیابان های بلهزار یاسوج/بی تفاوتی مسئولان در خیابان های جنب دانشگاه آزاد+تصاویر

خیابان پرتردد در ورودی شهر یاسوج و جنب دانشگاه آزاد که بلهزار بالا و پایین را به هم متصل می کنند مملو از آشغال های رها شده بوده و دارای وضعیت به تمام معنی افتضاح است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در منطقه بلهزار در ورودی شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد که بیشتر به روستا شبیه است مشکلات فراوانی وجود دارد.

 

بلهزار یکی از روستاهایی بوده که در 5 کیلومتری یاسوج واقع شده اما شرایط زیرساختی روستا آن را به گونه‌ای معرفی می‌کند که صدها کیلومتر از شهر یاسوج فاصله دارد تا جایی که کمبود زیرساخت‌ها و امکانات رفاهی اولیه آنان را رنج می‌دهد.

خیابان پرتردد در ورودی شهر یاسوج و جنب دانشگاه آزاد که بلهزار بالا و پایین را به هم متصل می کنند مملو از آشغال های رها شده بوده و دارای وضعیت به تمام معنی افتضاح است.

مسئولان و متولیان امر اقدام به تاسیس شهرداری مادوان کردند تا بلکه از مشکلات موجود کاسته شود ولی به دلیل کمبود اعتبارات، افزایش روز افزون جمعیت و مشکلات باقی مانده از گذشته تمامی خدمات این شهرداری به نوعی راه به جایی نبرده است

 

جدول های مملو از آشغال وضعیت مشمئزکننده ای را به وجود آورده است که هرکس از آن خیابان عبور کند به بیخیالی و بی توجهی مسئولان پی می برد.

ساکنین این منطقه از بوی بد ساطع شده از جدول های پر از آشغال گلایه دارند و میگویند گاها به غیر جداول خود خیابان هم پر از اشغال می شود و هیچ کس به این وضع رسیدگی نمی کند.

 

تصاویری از وضعیت نامناسب خیابان جنب دانشگاه آزاد یاسوج واقع در بلهزار که بین دو شهر یاسوج و مادوان قرار دارد در زیر آمده است:

 

---

---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
سجاد
1399/9/17 - 20:20
با سلام و احترام خدمت شبکه خبری صبح زاگرس خیلی ممنون که مشکلات جامعه و شهر را اطلاع رسانی می کنید . از مسئولین بخواهید و بپرسین که حقوق تان را از پدرانتان نمی گیرید که وضعیت شهر این چنین است . باید نظارت و حمایت کنید . با تشکر
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.