گروه: اخبار استان خبر: 165686 / تاریخ انتشار : 1399/8/17 ساعت : 11:28
در بازدید فرمانده سپاه ناحیه لنده از گلزار شهدای بخش موگرمون صورت گرفت:

آخرین وضعیت ساماندهی گلزار شهدای بخش موگرمون/قدردانی از تلاش های بنیاد علوی+تصاویرو فیلم

روح الله ویسی در بازید از روند اجرایی ساخت و ساماندهی گلزار شهدای بخش موگرمون در لنده گفت: باید خود را مدیون شهدا بدانیم و از تلاش های خوب بنیاد علوی در ساماندهی گلزار شهدا قدردانی می کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده در بازدید از آخرین وضعیت ساماندهی سه گلزار شهید بخش موگرمون در شهرستان لنده گفت: هر آنچه امروز داریم به برکت وجود شهیدان و ولایت مطلقه فقیه در این سرزمین است.

وی افزود: توجه به ساماندهی گلزار شهدا به خصوص شهدای روستایی یکی از مهمترین دغدغه های خانواده های معزز شهدا است که این مهم در دستور کار مسئولان قرار گرفته است.

روح الله ویسی تصریح کرد: حضور بنیاد علوی در این شهرستان می تواند منشا خیری برای فعالیت های فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و کارهای عام المنفه برای مردمی باشد که مستحق بهترین ها هستند.

وی تاکیدکرد: با پیگیری های صورت گرفته از سوی سپاه، بنیاد شهید وبنیاد علوی امروز بحث ساماندهی سه گلزار شهید ارتشی، شهید تزاده وشهید قمبرپور در دستور کار بنیادعلوی است که با پیشرفت بالای 70درصد در حال اجرا است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده از تلاش های خوب بنیاد علوی در توجه به دغدغه خانواده های معظم شهدا و محرومین در این شهرستان قدردانی کرد.

در ادامه نیز برادر و همسر شهید قمبر پور از توجه ویژه سپاه، بنیاد شهید و عنایت ویژه بنیاد علوی در ساماندهی گلزار شهدا قدردانی کردند و خواستار توجه به زیرسازی مسیر جاده تا روستای نهضت علیا شدند.

تصاویر و فیلم را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.