گروه: اخبار استان خبر: 165648 / تاریخ انتشار : 1399/8/15 ساعت : 22:59
در دیدار با خانواده شهدای روستای بره مل و قیام مطرح شد:

خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ ملت هستند/ضرورت توجه بیشتر مسئولان به روستاهای محروم+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده در دیدار با خانواده شهدا گفت: خانواده های معظم شهدا امروز به عنوان سرمایه های معنوی و اجتماعی ما هستند که چشم و چراغ این ملت هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، روح الله ویسی در دیدار با خانواده شهید نعمت محمدی در روستای قیام و شهید کریم سعیدی در روستای بره مل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص مدافعان حرم و سلامت گفت:دیدار و دلجویی و تجلیل از خانواده‌های شهدا به عنوان یک یاز مهمترین برنامه های کاری ما در سطح سپاه پاسداران است که مورد توجه ویژه وعنایت تمامی مسئولین و مردم باید باشد.

وی افزود: بالاترین افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و جانبازان است و همواره برای خدمت رسانی بهتر و مطلوب‌تر و رفع مشکلات و نواقص احتمالی تلاش می‌کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: خانواده های معظم شهدا امروز به عنوان سرمایه های معنوی و اجتماعی ما هستند که چشم و چراغ این ملت هستند.

وی تاکیدکرد:هرچه داریم از خانواده شهدا و ایثارگران داریم و افتخار هم می‌کنیم که خادمان خوبی برای این عزیزان باشیم به خصوص خانواده های معظم شهدا روستایی که از امکانات کمتری برخوردار هستند.

ویسی اظهارکرد: توجه به زیرساخت های روستایی و ارائه خدمات به روستاهای محروم از جمله وظایف ذاتی مسولان است که باید این مهم در برنامه کاری آنان گنجانده شود.

گفتنی است فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده پس از این دیدار ها با حضور در گلزار شهدای روستای قیام به مقام شلمخ شهدای این روستا ادای احترام کرد.

شهیدکریم سعیدی در تاریخ 4دی ماه 1365 در عملیات کربلای4جزیره مجنون و شهید نعمت محمدی در تاریخ 20مرداده ماه سال1364در منطقه هورالعظیم به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

تصاویر تکمیلی درزیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.