گروه: اخبار استان خبر: 165592 / تاریخ انتشار : 1399/8/15 ساعت : 08:25
پیگیری سوژه های مردمی:

گلایه مردم از کمبود شن و ماسه در لنده تا مشکلات فنی کارخانه ها و کمبود معادن

یکی از مشکلات این روزها در حوزه ساخت و ساز بحث کمبود شن و ماسه در شهرستان ها است که بیشترین دلیل آن بحث افزایش قیمت از سوی صاحبان کارخانه ها است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، توجه به مقاوم سازی و ساخت و ساز می تواند نقش مهمی در توسعه شهری  به خصوص در حوزه اشتغال ایجاد کند که این رو تلاش های خوبی باید صورت بگیرد تا این امر تحقق یابد.

کمبود شن و ماسه در شهرستان لنده و امتناع از عرضه آن به بهانه افزایش قیمت شن و ماسه در سراسر استان یک چالش جدید و مانع سد راه ساخت و ساز و عامل تعطیلی پروژه های عمرانی در شهرستان است .

نبود و یا کمبود شن و ماسه در این شهرستان یکی از چالش های است که در سال های گذشته نیز مردم با آن مواجه بودند و برای تامین شن و ماسه خود به شهرستان های همجوار برای تامین نیازخود مراجه می کردند که باعث افزایش چندین برابری هزینه های انتقال می شد.

فرماندار شهرستان لنده در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: باتوجه به مشکلات در حوزه شن و ماسه که ظاهرا یک مشکل استانی است از روز گذشته پیگیرهای زیادی در این حوزه در تماس با مدیرکل صمت استان و مدیرشهرستان در خصوص مشکلات شن و ماسه داشتیم.

وی افزود: باتوجه به بازدید میدانی امروز معاون فرماندار و مدیر اداره صمت شهرستان های کهیگلویه ولنده از برخی از این کارخانه های شن و ماسه بعضی از صاحبان این کارخانه ها بحث مشکلات فنی و بحث برداشت معادن را طرح کردند در درست بررسی است.

خدادوست موسوی تصریح کرد: البته برابر برسی های صورت گرفته در سطح استان مهمترین دلیل عدم عرضه شن و ماسه در سطح استان بحث افزایش قیمت شن و ماسه است .

وی تاکیدکرد: این مشکل در آینده نزدیک در سطح استان و با حضور دستگاه های متولی برگزار و نسبت به تعیین تکلیف کمبود شن و ماسه فکری اساسی شود تا مردم بیش از این با مشکل موجه نشوند.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.