گروه: اخبار استان خبر: 165452 / تاریخ انتشار : 1399/8/12 ساعت : 21:00

دردسر شهروندان باشتی با قطعی مکرر وبدون اطلاع رسانی برق

شهروندان باشتی از قطعی مکرر برق بدون اعلام قبلی از طرف ادراه برق گلایه دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس طی چند روز گذشته شاهد قطعی برق در ساعات مختلفی از روز در بخش های از شهرستان باشت و شهر بوستان  بودیم که بدون از اطلاع رسانی اداره برق شهرستان صورت می گیرد.

 

حال این سوال  پیش می آید که با توجه به فصل سرما و عدم استفاده شهروندان از وسایل سرمایشی و حتی پمپ های کشاورزی دلیل قطعی مکرر برق در این شهرستان آن هم بدون اطلاع رسانی اداره برق باشت چیست؟

 

قطعی برق جدا از اینکه برای منازل و خانواده‌ها دردسر است، موجب سردرگمی و کلافگی مردم و کارکنان در ادارات شده است ، و طبیعتاً زمانی که برق قطع می‌شود کار در ادارات با توجه به سیستمی بودن کارها غیرممکن می‌شود و ساعات زیادی از زمان کارکنان و مردم به هدر می‌رود.

 

 طی دیروز و امروز  قطعی برق در شهرستان باشت و شهر بوستان در روز بالغ بر 3 ساعت بوده است که طبق تماس ها مردمی و گزارشات میدانی در بعضی از مناطق  شهری و روستایی با ضعیف و قوی شدن برق و افت ولتاژ وسایل برقی شهروندان دچار آسیب می شوند و هیچ کسی از مسئولین نیز پاسخگویی مطالبات مردم در این زمینه تاکنئن نبوده اند.

 

برخی از روسا و کارکنان ادارات و نهادها که در شهرستان مستقر هستند  نیز در واکنش به قطعی مکرر برق در این شهرستان می‌گویند قطعی برق در وقت اداری موجب معطلی ارباب‌رجوعان می‌شود و اگر از زمان قطعی برق مطلع باشیم می‌توان با برنامه‌ریزی مناسب خدمت بهتری را به مردم و مراجعین به ادارات با توجه به شرایط حساس کرونایی  انجام داد. چون نبود برق باعث می شود تا ارباب روجوعی که از روستاهای اطر اف برای کار اداری آمده است زمان بیشتری را در محیط اداره بماند که این خود معظلی برای شیوع کرونا محسوب می شود.

 

قطعی برق بدون اعلام قبلی در حالی انجام می گیرد که ممکن است کارمند یک اداره در حال ثبت درخواست و پیگیری مسئله مهم اداری یا برای مراجعین باشد ولی در یک‌لحظه برق قطع‌شده و همه اطلاعات نیز طبیعتاً از بین می‌رود.

 

یا همین امر  در منازل مسکونی نیز وجود دارد که قطعی ناگهانی برق موجب می شود، به لوازم برقی منازل نیز آسیب جدی وارد کرده که در این شرایط سخت اقتصادی خرید یا تعمیر لوازم برقی گزاف است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.