گروه: اخبار استان خبر: 165369 / تاریخ انتشار : 1399/8/11 ساعت : 12:35

واکنشی تند به یادداشت انتصاب طایفه ای در صبح زاگرس/جریان انتصابات بر محور وحدت است!

هفته گذشته مطلبی تحت عنوان یادداشت در فضای رسانه ای استان درج شد که این مطلب حواشی گوناگونی را برای مخاطبان در پی داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پیمان اوحدی - هفته گذشته مطلبی تحت عنوان یادداشت در فضای رسانه ای استان درج شد(این یادداشت را اینجـــــــــــــــا بخوانید) که این مطلب حواشی گوناگونی را برای مخاطبان در پی داشت که لازم است نکاتی پیرامون این یادداشت در فضای آزاد رسانه ای عرض شود.

 

اولا جریانی که الان در شهرستانهای بویراحمد و دنا محور تحولات شده است با یک خِرد جمعی و نگاه توسعه ای جهت نفی سلایق گذشته در این حوزه پدیدار گشته است، بنابراین اصل و محور همان جریانی است که داعیه وحدت را در سر می پرواند.

 

دوما در این بین شما ۱۰ انتصاب را مثال بزنید که مبنای طایفه ای داشته و از اصل وحدت به دور بوده است، بعد در بیان جملات تان دقت کنید سوما در انتصابات صورت گرفته تمام آثار و بقایای ذکر شده بگونه ای بوده است که شمولیت در نظر گرفته شود حتی از افرادی در انتصابات استفاده شده است که نزدیکی زیادی به افراد صاحب نفوذ سابق داشته است اما محوریت وحدت را پذیرفته اند، چهارما بیان چنین مواردی وجهه مردمی این جریان و حامیان صدیق آن را خدشه دارد نمیکند و سردار این جریان یکه تاز عرصه مقابله با چنین تفکراتی خواهد بود.

 

پنجما در دورهای گذشته آیا چنین رویه مسمومی نبود ، چرا آقایان سابق زبان در دهان گرفته اند و پاسخگوی اعمال ناپسند خود نیستند؟ ششما این رویه تا تغییر و تحولات کامل ادامه خواهد داشت و هیچ فردی که رسالت موضوع را مورد قبول نداشته باشد در جایگاه خود دوامی نخواهد داشت.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
ناشناس
1399/8/12 - 11:53
درجواب نگارنده متن که فرموده 10رانام ببرید1رئیس آمزش وپرورش شهرستان بویراحمدبا4نفرازمعاونین ایشان2مدیرکل پست استان3رئیس اداره کارشهرستان بویراحمد4معاون میراث فرهنگی استان5رئیس میراث فرهنگی شهرستان بویراحمد ودنا6معاون نوسازی مدارس7رئیس منابع طبیعی دهستان مارگون8رئیس کتابخانه دهستان مارگون9رئیس جهادکشاورزی شهرستان دنا10معاون آماربرنامه وبودجه11مسول حراست برنامه وبودجه12بخشدارمرکزی بویراحمد13-معاونین بهزیستی استان3نفر14رئیس دانشگاه علوم پزشکی با2معاون ایشان//کافی یا بیشترنام ببرم؟؟؟تبریک به آقای دهستانهای مارگون ولوداب وپاتاوه
rateup 1
 ratedown 0
ناشناس
1399/8/12 - 14:09
چراکامنت هارامنتشرنمیکنید؟؟؟؟؟؟؟
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.