گروه: اخبار استان خبر: 165363 / تاریخ انتشار : 1399/8/9 ساعت : 16:50

ماجرای ادامه دار شکستگی لوله های آب شهرک امام حسین (ع) یاسوج

شکستگی مکرر انشعابات زیرزمینی آب در شهرک امام حسین (ع) یاسوج باعث هدر رفت مقدار زیادی آب آشامیدنی و موجب نگرانی اهالی این شهرک شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شکستگی مکرر انشعابات زیرزمینی آب در شهرک امام حسین (ع) یاسوج باعث هدر رفت مقدار زیادی آب آشامیدنی شده است که مستلزم رسیدگی ویژه به وضعیت انشعابات و لوله کشی های این شهرک است.

 

یکی از اهالی این شهرک از مسئولان مربوطه ابراز گلایه کرد و گفت: عدم رسیدگی و تعمیر اساسی این لوله ها توسط مسئولان درد آور است و نباید نسبت به این مهم بی توجه بود و باید در اسرع وقت این موارد برطرف شود تا باعث هدر رفت آب زیادی نشویم.

 

عمدتاً این گونه شکستگی ها در ورودی کوچه های شهرک امام حسین (ع) و پیاده رو های آن به چشم میخورد.

از عوامل این عمده این شکستگی ها میتوان عدم نصب فشارشکن های بروز و مطمئن، عدم هماهنگی بین دستگاه ها و حفاری خیابان ها، فرسودگی لوله ها و غیره در این شهرک برشمرد.

گفتنی است این شکستگی ها معمولا تازگی ندارد و به صورت مکرر شاهد آن هستیم و  عدم رسیدگی به این شکستگی ها باعث نگرانی شهروندان ساکن این شهرک شده است.

 

این پایگاه خبری در پیگیری هایی که انجام داد موفق به مصاحبه با مسئولین آب فاضلاب نشد ولی در گزارشی دیگر پیگیر این موضوع خواهد بود و نتیجه به سمع و نظر شما مخاطبان خواهد رسید.

 

تصاویر ارسالی توسط یکی از شهرندان این شهرک در زیر آمده است:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.