گروه: اخبار استان خبر: 165358 / تاریخ انتشار : 1399/8/9 ساعت : 12:23
جانشین سپاه فتح خبر داد؛

توزیع ۲ هزار بسته معیشتی بین آسیب دیدگان از کرونا

سرهنگ مثنوی گفت: در همشتیمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه ۲ هزار بسته معیشتی بین گروه‌های آسیب دیده از کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد ب همت بسیج سازندگی استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرهنگ مثنوی جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و وبویراحمد در گفتگو با این پایگاه خبری در خصوص کمک های مومنانه گفت: هشتمین مرحله کمک های مومنانه که شامل برخی از اقلام مورد نیاز خانوارهاست در بین اقشار نیازمندان توزیع شد .

 

 

وی در ادامه افزود : کمک ما به اقشار متاثر از ویروس کرونا در سطح استان، شامل 2 هزار بسته مواد غذایی است که تا امروز بر اساس آماری که ما از توزیع آن توسط بسیج سازندگی در استان داریم قرین به 48 هزار بسته غذایی و 10 هزار بسته معیشتی غیر غذایی بوده که شامل بسته های لوازم تحریر و مواد بهداشتی و ورزشی توزیع شده است.

 

 
جانشین سپاه فتح گفت: با برنامه ریزیهایی که توسط بسیج سازندگی استان انجام شده است این بسته ها در بین گروه های جهادی در مناطق محروم استان توزیع خواهد شد و از طریق نیروی گروهای جهادی که برنامه ریزی های آن انجام شده است، به دست مردم نیازمند در سطح استان خواهد رسید.
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 

 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.