گروه: اخبار استان خبر: 165356 / تاریخ انتشار : 1399/8/9 ساعت : 12:35

ماجرای فروش سیمان در "لوداب " زیر ذربین تعزیرات حکومتی

مدیر کل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه قیمت محصول سیمان در لوداب مورد بررسی قرار می گیرد، گفت: در اسرع وقت و محرز شدن تخلف برخورد قانونی جهت جلوگیری از شیوع گسترش تخلف صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس افزایش سرسام آور قیمت محصولات مختلف سبب ایجاد مشکلات برای مردم می شود، در همین مورد این افزایش قیمت ها به بخش مصالح ساختمانی نیز سرایت کرد و تا حدودی سبب راکد شدن ساخت و سازها  شد.

 

با اینکه برخی افزایش قیمت ها ممکن است طبق نظارت ها و متناسب با شرایط اقتصادی و در چهارچوب مشخص باشد اما برخی به بهانه افزایش قیمت ها به نوعی فرصت سوء استفاده برای آنها فراهم می شود و سبب ایجاد مشکلاتی برای بازار می شوند.

 

طبق برخی خبرها در یکی از موارد، قیمت هر کسیه سیمان در شهر لوداب به نسبت مرکز استان 2 هزار تومان بیشتر به فروش می رسد، یعنی در شهر یاسوج که سیمان با قیمت 20 هزار تومان توزیع می شود در شهر لوداب قیمت این محصول 22 هزار تومان است.

 

با توجه به اینکه کارخانه سیمان مارگون در 35 کیلومتری لوداب وجود دارد و خود می تواند تولید کننده و همچنین تامین نیاز سیمان عاملین توزیع سیمان در لودب باشد، اما قیمت 22 هزارتومانی این محصول گلایه مردم در بخش لوداب را سبب شده است.

 

مدیر کل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص قیمت سیمان در لوداب گفت: در اولین فرصت با اعزام نیروها به لوداب با مشخص شدن نماینده و همچنین عامل توزیع سیمان اگر تخلفی باشد مورد بررسی و برخورد قرار صورت می گیرد.

 

براتعلی صالحی نیا با بیان اینکه اگر تخلف محرز باشد، بدون در نظر گرفتن روز تعطیل نیرو به منطقه اعزام می شود، تاکید کرد: در اسرع وقت و محرز شدن تخلف برخورد قانونی جهت جلوگیری از شیوع گسترش تخلف و دفاع از حقوق مردم انجام می گیرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.