گروه: اخبار استان خبر: 165349 / تاریخ انتشار : 1399/8/9 ساعت : 07:15
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد:

واگذاری 1/5 هکتار از زمین های نقاره خانه برای استادیوم/اختیارواگذاری زمین ها در حوزه استانداری است

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بویراحمد با بیان اینکه 1/5 هکتار از زمین های نقاره خانه برای استادیوم اختصاص داده شد، گفت:استانداری در خصوص واگذاری زمین ها کارهای عام المنفعه را در نظر دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ رضا آذرگون در خصوص وضعیت زمین هایی در نقاره خانه و اقدامات و نوع مالکیت آنها گفت: زمین هایی در منطقه نقاره خانه وجود دارد که مالکیت آن در اختیار جهاد کشاورزی است و در راستای منافع عمومی و برای فعالیت در راستای منافع عمومی خوب است اقدام شود اما اجباری در این موضوع نیست.

 

وی با با بیان اینکه حدود 1/5هکتار از این زمین ها به استادیم اختصاص یافته است، بیان کرد: در خصوص واگذاری ها این زمین ها موضوعی به نام واگذاری اجباری وجود ندارد زیرا اختیارات واگذاری این زمین ها در حوزه استانداری است.

 

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه استانداری در خصوص واگذاری زمین ها کارهای عام المنفعه را در نظر دارد، تاکید کرد: بعد از تصمصیم گیری ها،  از طریق استانداری برای انتقال آن زمین ها، موضوع واگذاری آنها از طریق اداره صورت می گیرد هرچند این انتقال ها اجباری نیست.

 

آذرگون افزود: این زمین ها در حیطه اختیارات استانداری است و برای موضوعات عام المنفعه بدون شک همکاری خواهند کرد اولین همکاری آنها واگذاری 1/5 هکتار از این زمین ها برای استادیوم بود.

 

وی در پایان گفت : جهاد کشاورزی اعلام کرد اگر کسی تمایلی برای کشت دارد، اعلام کرده تا مجوز کشت داده شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.