گروه: اخبار استان خبر: 165346 / تاریخ انتشار : 1399/8/8 ساعت : 18:58

اجرای رزمایش مشق احسان در کهگیلویه و بویراحمد/اهدای 18 هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان محروم

دبیر قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با بیان اینکه اهدای 18 هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان محروم استان توزیع می شود، گفت: تا پایان ویروس کرونا در کنار مردم خواهیم بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ابوذر صناعی دبیر قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان کهگیلویه و بویراحمد در همین راستا گفت: وظیفه خود می دانم در ابتدا تشکر ویژه ای از کادر درمان استان داشته باشم که شبانه روز در حال مجاهدتی قهرمانانه هستند.

 
صناعی افزود: سوای تلفات جانی و ضررهای مالی که ویروس کرونا به وجود می آورد، یکی از صحنه های ناراحت کننده ای که این بیماری منحوس در جامعه به وجو آورده این است که بسیاری از والدینی که تا دیروز  روال عادی زندگی را می گذراندند، با از دست رفتن مشاغل و منبع درآمدشان جلوی زن و فرزند خود شرمنده اند و تأمین هزینه های زندگی برای آنان دشوار است.
 
وی ادامه داد: با توجه به اینکه تأمین لوازم التحریر دغدغه اصلی هر پدر و مادری برای فرزندان دانش آموز خود است، از مدت ها قبل با حضور فعال گروه های جهادی و همکاری بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام به شناسایی دانش آموزان محروم استان کردیم تا لوازم التحریر مورد نیاز آنان را تهیه و تأمین کنیم.
 
صناعی بیان داشت: تا کنون بیش از ۱۲ هزار بسته لوازم التحریر که هر  بسته شامل اقلام ( کیف، دفتر، مداد، جا مدادی، خودکار، مداد رنگی، خط کش و لوازم بهداشت فردی) به ارزش 2 میلیون ریال با شروع پویش مشق احسان بین دانش آموزان محروم استان  توزیع شد.
 
وی افزود: تعداد ۶ هزار تا از این بسته ها توسط گروه های جهادی و سایر تشکل های مردمی در حال توزیع است و بیش از  ۱۲ هزار بسته دیگر در اختیار کمیته امداد امام خمینی برای توزیع بین دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در استان قرار داده شده است.
 
دبیر قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان خاطر نشان کرد: همانطور که پیش از این نیز اعلام کرده بودیم تا پایان این بیماری منحوس در کنار مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم و عزم هایمان برای خدمت به این مردم نه تنها ذره ای ازش کاسته نشده بلکه روز به روز قوی تر نیز می شود.
وی در پایان گفت: پس از توزیع بسته های لوازم التحریر و اتمام پویش مشق احسان، رزمایش احسان و همدلی  ستاد اجرایی فرمان امام در حوزه تأمین بسته های معیشتی و پروتئینی برای خانواده های نیازمند و همچنین راه اندازی ایستگاه های توزیع ماسک ارزان قیمت ادامه خواهد داشت.
 
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.