گروه: اخبار استان خبر: 165282 / تاریخ انتشار : 1399/8/7 ساعت : 20:01
در گفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

تقدیر خانواده دو دختر گمشده از پلیس آگاهی استان

خانواده دو دختر گمشده در شهر یاسوج از پلیس آگاهی استان تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، جمعه 2 آبان ماه بود که خبری در فضای مجازی استان منتشر شد، تحت این عنوان که دو دختر 16 و 14 ساله از شهرستان رستم در جمعه بازار یاسوج گمشده اند، که برای پیدا کردن شان نیز مژده گانی را در نظر گرفته بودند.

رحیمی شوهر خاله یکی از دختران گمشده در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: به محض ناپدید شدن فائزه و حدیث موضوع را با پلیس آگاهی شهر یاسوج در میان گذاشتیم و آن ها نیز در سریع ترین زمان ممکن پرونده ما را بررسی و مورد پیگیری قرار دادند.

وی ادامه داد: پلیس آگاهی استان تمام تلاششان را برای پیدا شدن حدیث و فائزه انجام دادند و با پلیس تهران نیز موضوع را در میان گذاشتند که همین جا از همکاری صمیمانه رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد و تهران تقدیر و تشکر می کنم.

رحیمی بیان کرد: از آقای بالش زر، آقای جوکار و کارآگاه اسفندیاری نیز که برای پیدا شدن دختران همکاری کردند تشکر می کنم، واقعا ممنون هستیم.

وی با بیان اینکه بعد از حدود 4 روز فائزه و حدیث در تهران پیدا شدند، افزود: دختران برای خرید به همراه خانواده به جمعه بازار یاسوج رفته بودند که به یک باره ناپدید شدند و خداروشکر اکنون پیدا شده اند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.