گروه: اخبار استان خبر: 165243 / تاریخ انتشار : 1399/8/6 ساعت : 18:27

معراجی ها در سرچنار بویراحمد+ تصویر

گروه جهادی معراج از سال 88 تا امروز در مناط مختلف استان و کشور اقدام به مرحومیت زدایی و رفع مشکلات مردم گام برداشته و این بار در سرچنار بویراحمد به خدمات دهی به نیازمندان پرداخت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گروه های جهادی امروز در مناطق محروم کشور با اقدامات خود در رفع محرومیت به روش های مختلف گام بر می دارند.

این گروه جهادی این بار در سرچنار بویراحمد با اقدامات جهادی خبر ساز شدند.

معراجی ها از سال 1398 تا سال جاری فعالیت های جهادی خود را شروع کرده است، که مهمترین اقدامات آنها به شرح زیر است:

حضور در مناطق سیل زده  استان خوزستان و شهر پلدختر به مدت بیست روز و خدمت رسانی به مردم آن مناطق، تهیه بسته های حمایتی برای مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان به ارزش  ۳۵ میلیون تومان.

حضور در عملیات ضد عفونی و رفع آلودگی محله های شهرستان بویراحمد به مدت چهل روز در ایام کرونا.

تهیه و توزیع  حدود ۱۰۰۰ عدد بسته حمایتی برای خانوارهای کمتر برخوردار به ارزش ریالی ۲۵۰ هزار تومان  (به طور متوسط) در رزمایش بزرگ کمک مومنانه با جمع آوری کمک های مردمی

اعزام تیم پزشکی و خدماتی به روستای مورنا از توابع روستای گلال بخش لوداب و تهیه دارو و بسته معیشتی برای خانوارهای آن روستا.

کمک به ساخت منزل خانواده ای نیازمند در روستای بادنگان از توابع شهرستان دنا به ارزش ریالی قریب به ۱۵ میلیون تومان.

اجرای ۲ پروژه عمرانی به منظور کمک به ساخت منزل و سرویس‌های بهداشتی ۱۴ خانواده کمتر برخوردار در شهرستان بویراحمد و در هر ماه یک پروژه به ارزش ۱۰میلیون  تومان.

تهیه جهیزیه به ارزش قریب به ۷ میلیون  تومان برای دو خانواده کمتر برخوردار.

اجرای طرح سفره اطعام در سه مرحله به تعداد 2 هزار پرس غذای نذری برای خانواده‌های کمتر برخوردار حاشیه شهر یاسوج توسط واحد خواهران گروه جهادی معراج.

اجرای مراحل بعدی تهیه و توزیع بسته‌های حمایتی در طول سال.

لازم به ذکر است کسانی که تمایل به همکاری و شرکت در این امر خداپسندانه دارند می توانند از طریق شماره تماس  09173411186 و 09171434304 ارتباط داشته باشند.

همچنین هم استانی های محترم می توانند کمک های مالی خود را به شماره کارت 6273817010044588  به نام گروه جهادی معراج  واریز کنند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.