گروه: اخبار استان خبر: 165223 / تاریخ انتشار : 1399/8/7 ساعت : 08:53
پیگیری سوژه های مردمی:

گلایه مردم دهستان"شیتاب" لنده از عدم راه اندازی دکل ایرانسل

در روستای "شیتاب" مرکز بخش موگرمون در شهرستان لنده کمتر از یک سال از نصب پایه ها و تجهیزات دکل ایرانسل می گذرد ولی هنوز به بهره برداری نرسیده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، توسعه فناوری به خصوص توجه به زیرساخت های ارتباطی و اینترنت در روستاها یکی از ضرورت اساسی بعد از خدمات زیرساختی برای ماندگار در روستاها است  تا از مهاجرت آنان جلوگیری شود.

 

اپراتورهای مختلف در طول سال های گذشته با توسعه زیرساخت های ارتباطی خود در حوزه های مختلف به دنبال ارتقای سطح کمی و کیفی شبکه های تلفن همراه هستند که در برخی موارد گوی سبقت را از همدیگر می ربایند و با تبلیغات خود همواره خود را بهترین به مخاطبان القا می کنند.

 

روستای شیتاب مرکز بخش موگرمون در شهرستان لنده است کمتر از یک سال از نصب پایه ها و تجهیزات دکل ایرانسل در این روستا می گذرد ولی هنوز به بهره برداری نرسید.

 

این در حالی است که مردم این مرکز بخش بارها به مسئولان حوزه مخابرات در سطح شهرستان و استان مراجعه کردند که هربار وعده ای برای راه اندازی می دهند که دوباره به وادی فراموشی سپرده می شود.

 

آسودی از ساکنین روستای شیتاب گفت: سال گذشته مسئولان حوزه مخابرات از راه اندازی دکل اپراتور ایرانسل خبرداده بودند که زحمت کشیده و دکل و تجهیزات را نصب کردند ولی متاسفانه هنوز به بهره برداری نرسید.

 

وی افزود: قرار بود بعداز آنتن دهی واینترنت  روستای مال ملا بحث مشکلات اینترنت دهستان شیتاب  را در دستور کار قرار دهند که تا کنون این مشکل رفع نشده است و همین مسئله باعث نگرانی شهروندان باتوجه به بحث تعطیلی مدارس و استفاده از نرم افزار شاد این مهم را دو چندان کرده است.

 

گفتنی است دهستان شیتاب شامل چندین روستا ازجمله روستاهای مونه، آبزالو، بونه آبزا، مله شیتاب، سرتنگ شیتاب است.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.