گروه: اخبار استان خبر: 165196 / تاریخ انتشار : 1399/8/6 ساعت : 09:00

اجرای طرح ملی پوشش سراسری و آموزش مجازی پیش دبستانی در کهگیلویه وبویراحمد

معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد از اجرای طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان و آموزش مجازی پیش دبستانی در سال تحصیلی 1400 – 1399 خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی زهرایی گفت:به منظور استمرار وتکمیل برنامه های آموزشی وپرورشی نوآموزان دوره ی پیش دبستانی و استفاده بهینه از فرصت شبکه آموزشی دانش آموز(شاد) و مدرسه تلویزیونی در سال تحصیلی 1400 – 1399 علاوه بر فرصت های ایجاد شده در مدارس غیردولتی ،کلاسهای چندپایه روستایی و عشایری و پیش دبستانی های مجازی برای پوشش حداکثری نوآموزان این دوره اجرا می شود.

 
وی گفت: هدف از اجرای طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان،  جذب وحضور حداکثری نوآموزان در سیستم آموزشی و پرورشی ، ایجاد وحدت رویه و توسعه عدالت آموزشی برای کلیه نوآموزان به صورت غیرحضوری و رشد همه جانبه اوان کودکی و یادگیری پیش نیازهای ورود به دبستان برشمرد.
 
علی زهرایی افزود : تصمیم گیری در رابطه با آموزش پیش دبستانی بصورت حضوری ، غیر حضوری و ترکیبی با توجه به مصوبات ستادکرونا در سطح استان ومنطقه اتخاذ می شود وباتوجه به ویژگی های کودکان ونیاز آنها به برقراری ارتباط با مربیان ، بهترین ومؤثرترین شیوه آموزش، حضوری و درصورت ضرورت ترکیبی است که در حال حاضر در شهرستانها ومناطق در حال برگزاری است.
 
معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش استان گفت : آموزش مجازی ویژه نوآموزان پیش دبستانی است که بدلیل ترس از بیماری کرونا وعدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مراکزپیش دبستانی تاکنون ثبت نام نکرده اند و قطعاً جایگزین آموزش حضوری و ترکیبی نخواهد شد؛ بلکه پاسخی متناسب با موقعیت موجود هست.
 
وی گفت :تولید بسته های یادگیری ویژه نوآموزانی که دسترسی به تلویزیون وشبکه شاد ندارند نیز در دستورکار می باشد.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.