گروه: اخبار استان خبر: 165182 / تاریخ انتشار : 1399/8/5 ساعت : 15:05
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده خبرداد:

اجرای طرح پیشگیری از چاقی در مدارس لنده/تعطیلی تمام مدارس تا 10آبان ماه+تصاویر

علی جاویدان از اجرای طرح کلی کوچ(پیشگیری از چاقی دانش اموزان) در سراسر مدارس شهرستان لنده خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، امروز جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لنده با دستور کار اجرای مراسم یوم الله سیزده آبان، طرح کوچ(کنترل وزن و چاقی دانش آموزان) و بحث تسهیل صدور سندهای مالکیتی آموزش و پرورش این شهرستان برگزارشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده در ابتدای این جلسه با ارائه گزارشی از وضعیت اسناد مالکیتی اماکن اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده گفت: پیگیری برای رفع مشکلات صدور سند تک برگ املاک آموزش و پرورش و بررسی موانع و مشکلات آنان نیازمند همت مضاعف سایر ادارات است.

وی افزود:در این جلسه ضمن بررسی مشکلات 5 مدرسه شهری و چندین مدرسه روستایی با حضور بنیاد مسکن، اداره شهرسازی و منابع طبیعی و اداره آموزش و پرورش بررسی شد که نتایج خوبی حاصل شد.

علی جاویدان تصریح کرد:از امروز تا 15 آبان قد و وزن دانش آموزان اندازه گیری می شود و با مشخص کردن توده بدنی توسط مربیان بهداشت و تربیت بدنی توصیه های لازم جهت کاهش وزن انجام می پذیرد.

وی تاکیدکرد: در مرحله دوم اسفند ماه سال جاری نیز بازخورد این کار با هدف کاهش سه درصدی وزن دانش آموزان توسط مربیان ورزشی و کارشناسان انجام می شود.

رئیس اداره اموزش و پرورش شهرستان لنده گفت: برگزاری مراسم یوم الله سیزده آبان نیز بنا به تصمیم ستاد ملی کرونا اجرایی خواهدشد.

وی گفت:  با توجه به تصمیم امروز ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، آموزش حضوری در مدارس کلیه مقاطع تحصیلی استان ، تا ۱۰ آبانماه ممنوع شد.

در پایان این جلسه اعضای حاضر به صورت نمادین قد و وزن خود را اندازه گرفتند تا در اسفند برنامه وزن گیری مجدد انجام شود.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.