گروه: اخبار استان خبر: 165144 / تاریخ انتشار : 1399/8/5 ساعت : 07:32
نقدی برنامزدهای انتخاباتی گچساران و باشت:

نامزدهای انتخاباتی بخوانند/اگر پاسخگوی مطالبه گری رسانه و مردم نیستید ورود نکنید

نامزدهای انتخاباتی گچساران و باشت از نحوه برنامه های خود برای نجات مردم بگویند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهرستان باشت و گچساران همیشه یکی از مکانهای جلب توجه رسانه ها و مردم در چند سال اخیر در بعد سیاسی  و انتخاباتی بوده است وکمتر کسی است که در فضای سیاست داخلی باشد و این دوشهرستان را در خاطر نداشته باشد.


اما یک نکته همیشه  از دید مردم و رسانه ها به فراموشی سپرده می شود که امروز قصد داریم به این مقوله ورود کنیم  وآن را مورد بررسی قرار دهیم .


پروژه انتخابات در این دو شهرستان و اعلام حضور بعضی از نمایندگان چه اصولگرا و چه اصلاحطلب جو سیاسی انتخابات را داغتر از هر زمان ممکن می کنند و نامزدهای احتمالی تا روز اخر انتخابات نیز تکلیفشان تا حدودی نامشخص است و در واقع نمی دانند برای چه موضوعی اعلام امادگی کردند.


با رد اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون نماینده سابق شهرستانهای گچساران و باشت در دوره نهم و دهم ومنتخب دوره یازدهم ،انتخابات این دوشهرستان به میان دوره ای کشیده شد تا در سال1400 همزمان با انتخابات ریاشت جمهوری و شورهای شهر وروستا،شاهد برگزاری یک انتخابات حساس و گرم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در این حوزه انتخابیه باشیم.


اما با شروع جو سازی در این دوره قریب به دهها نفر از شهروندان این دو شهرستان چه شناخته شده دربین عموم و چه گمنام برای این مارتن سنگین از دو طیف مختلف یعنی اصولگرا و اصلاحطلب و  چندین نفر هم مستقل خود را شایسته وکالت مردم در مجلس شورای اسلامی دانستند، و نام آنها در رسانه ها و فضای مجازی مطرح شد.


حال این سوال پیس می آید این افراد،چرا در پاسخ به سوالات رسانه ای در مورد برنامه های خودشان برای آمدن در صحنه انتخابات،و همچنین شرایط اقتصادی  که امروز در جامعه وجود دارد در دسترس نیستند،و یا پاسخگوی مسائل کلان در سطح شهرستان، استان و کشور نیستند و از پاسخگویی گریزان هستند، واگر با رسانه ای هم گفتگویی انجام داده اند فقط برای تخریب رقیب خودشان هستند که این هیچ منفعتی برای مردم در پی نخواهد داشت.


مطالبه گری مردم و رسانه ها از نامزدهای احتمالی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت یک خواست عمومی است و افراد چه اصلاحطلب و چه اصولگرا اگر برنامه ای برای مطالبه گری مردم و مدیریت در حوزه اشتغال،مسکن،ازدواج ندارند و می خواهند نیز مانند گذشتگان برای طایفه ای خاص باشد ،ورود نکنند و بگذارند افرادی که توان مدیریتی در حوزه های کلان را دارند ورود کنند و پاسخگوی مطالبات مردم و رسانه ها نیز باشند.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.