گروه: اخبار استان خبر: 165141 / تاریخ انتشار : 1399/8/4 ساعت : 14:26
مدیرکل صنایع دستی و گردشگری استان خبرداد:

جهاد کشاورزی و منابع طبیعی سد اجرایی پروژه جهش تولید در لنده

مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان ازممانعت فعالیت اجرایی پروژه منطقه گردشگری موگرمون توسط جهاد کشاورزی و منابع طبیعی که از مهمترین پروژه های جهش تولید در استان است خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مجید صفایی در خصوص اجرای روند پروژه جهش تولید در شهرستان لنده گفت: پروژه گردشگری بخش موگرمون و ایجاد منطقه گردشگری در حاشیه رودخانه جن با همکاری بنیاد علوی با بیش از پنج میلیارد اعتبار در حال اجرا است.

وی افزود: این پروژه جزء 9پروژه جهش تولید استان است که اعتبارات خاص ملی خود را برای طرح های توسعه ای در حوزه گردشگری دارد که در تمام شهرستان های استان در حال اجرا است.

صفایی در ادامه گفت: باید از خدمات ویژه بنیاد علوی در حوزه های مختلف قدردانی کرد چرا که پروژه مهم گردشگری شهرستان لنده  نیز با همکاری این بنیاد در حال کار است.

مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان گفت: منابع طبیعی و جهاد کشاورزی در روزهای گذشته  اقدام به تعطیلی پروژه ای کردند که نقش حیاتی در توسعه گردشگری شهرستان دارد.

وی خاطرنشان کرد: علی رغم تفاهم نامه های صورت گرفته با بنیاد و مسولان شهرستان لنده روند اجرایی این پروژه و اولویت آن برای شهرستان باید روند وسرعت بهتری به خود بگیرد و با این اتفاقات متاسفانه نمی توانیم در سیار حوزه ها در این شهرستان هزینه کنیم.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.