گروه: اخبار استان خبر: 165129 / تاریخ انتشار : 1399/8/4 ساعت : 10:51
با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت ؛

راه اندازی مرکز فوریتهای مشکلات واحد های تولیدی در کهگیلویه و بویراحمد/التیماتوم استاندار به مدیران کم کار در رفع مشکل واحدهای تولیدی

کلانتری در آئین افتتاح مرکز اورژانس مشکلات واحد های تولیدی در استان گفت: اگر مدیری در رفع موانع تولیدی جهادی عمل نکند صادقانه عذرش را می خواهیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آئین گفت :این مرکز یکی از ضرورت هایی بودکه راه اندازی آن احساس می شد تا مشکلات واحدهای تولیدی را بررسی و در رفع فوری این مشکلات تلاش کرد.


وی ابراز داشت : این مرکز  در همه  استان ها راه اندازی شده است و روند فعالیت آن به این صورت است که نمایندگان دستگاه های مسول در این مرکز در هر ساعتی از  روز مستقر و  پاسخ گوی مشکلات واحد های تولیدی هستند.


حسین کلانتری تصریح کرد :واحدهای تولیدی فعالی که با مشکلی مواجه می شوند دراین مرکز مشکلات آنها به فوریت بررسی و ظرف ۴۸ ساعت بر طرف می شود.


وی به برسی مشکلات واحد های تولیدی استان به فوریت تاکید کرد و گفت :هر واحد تولیدی که موردی داشته باشد منعکس می کنند و سریع برای رفع مشکل اقدام شود.

استاندار تصریح کرد: راه اندازی این مرکز  یک تصمیم ملی است و جز استان هایی هستیم که سریع دست به کار شدیم، گاهی سرمایه گذار دچار مشکلاتی می شود و رفع آن ممکن است چند هفته طول بکشد در این مرکز در سریع ترین زمان ممکن مشکل بر طرف و سریع رسیدگی می شود.

 
کلانتری عنوان کرد: نمایندگان تام الاختیار مدیران دستگاه های مربوطه در این مرکز حضور خواهد داشت، این موضوع یک پیام جدی دارد، اهتمام مسولان نظام دولت و کشور را در این خصوص نشان می دهد.
 
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطره ای از هشت سال دفاع مقدس را بازگو کرد و گفت: در یکی از عملیات ها در غرب کشور یک روز به زمان عملیات مانده بود و مشخص شد که عملیات لو رفته است و ممکن بود هر لحظه هواپیماهای صدام حمله کنند و هزاران کشته بدهیم، باید از زمینی عبور می کردیم که پر از مین های خنثی نشده است.
 
کلانتری عنوان کرد: امکانات و تجهیزات برای آن ساعت پیش بینی نشده بود، شرایط جنگی شده بود موجودی فقط نیروها بودند مین های پیش رو باید خنثی می شد و تخریب چی حضور نداشت 
عده ای گفتن ما حاضر هستیم منبر را باز کنیم یک صف کشیده شد همه داوطلب بودند قربانی شوند.
 
وی افزود: اکنون ما در یک شرایط جنگی اما جنگ اقتصادی قرار داریم، در یک شرایط چنگی ممکن است تصمیم هایی گرفته شود شهدا صادقانه رفتند اکنون ما  باید جهادی جلو برویم اگر مدیری در رفع موانع تولیدی جهادی عمل نکند صادقانه عذرش را می خواهیم.
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: آمریکا حتی دارو به ما نمی دهد بعد دم از حقوق بشر می زند، دشمن ما این است، نباید فرصت را برای کمک به مردم از دست بدهیم نباید بر روی تولید بازی دربیاید، ما اینجا هستیم که این موانع تولید را بر طرف کنیم ، این مرکز باید شبانه روزی باشد یعنی اگر ساعت ۳ شب خودم تماس گرفتم یکی باید گوشی را جواب دهد.
 
کلانتری با بیان اینکه اکنون خط مقدم ما در جنگ اقتصادی تولید کننده ها هستند، گفت:  مدیران ما پای کار باشند و جهادی عمل کنند سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی را معطل نکنند اگر به این نتیجه برسم که فلان مدیر کوتاهی کرده برخورد خواهیم کرد برخورد هم صرفا گرفتن مسولیت نیست ممکن است تحت تعقیب نیز قرار بگیرند.
 
استاندار به رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط ادارات استان اشاره کرد و گفت:  رهبر انقلاب روز گذشته تشر دادند که گاها مسولان نیز موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند باید رعایت کنیم رفتار ما برای مردم پیام داریم.
 

این مرکز با همت صمت استان راه اندازی و دفتر آن در صنعت ،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد واقع در مجتمع ادارات راه اندازی شده است.

---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.