گروه: اخبار استان خبر: 165117 / تاریخ انتشار : 1399/8/3 ساعت : 17:57

توضیحات مدیر بازرگانی دنا درخصوص افزایش قیمت مرغ و نحوه توزیع آرد در سی سخت

شهامت باربد گفت: افزایش قیمت ها مختص استان ما نبوده ودر کل کشور قیمت بالا رفته و دلیل آن بالا رفتن قیمت نهاده‌های دامی از قبیل سویا و ذرت است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیر بازرگانی و صنعت معدن و تجارت شهرستان دنا در خصوص افزایش قیمت مرغ در شهرستان دنا گفت: افزایش قیمت ها مختص استان ما نبوده ودر کل کشور قیمت بالا رفته و دلیل آن بالا رفتن قیمت نهاده‌های دامی از قبیل سویا و ذرت است.

 
 
 
شهامت باربد در خصوص کمبود احتمالی مرغ در این شهرستان گفت: در طول هفته کمبود مرغ در بازار نداریم حتی در برخی از روزها به دلیل تاریخ انقضاء سه روزه مرغ کشتار روز و نبود مشتری مغازه داران نگران انقضا تاریخ و دور ریختن مرغ خود هستند. 
 
 
 
وی عنوان کرد: فقط در چند هفته اخیر در روزهای پنجشنبه و جمعه با وجود اینکه همه مرغ فروشیها با تمام ظرفیت مرغ خریداری میکردند اما به دلیل کمبود مرغ در شهر پاتاوه و یاسوج و خرید در شهر سی سخت و برداشت محصولات باغی در این ایام و مصرف زیاد مرغ توسط مردم و رستوران ها شاهد اتمام آن در صبح روز جمعه بودیم که در چند روز آینده با اتمام محصولات باغی این مشکل نیز برطرف خواهد شد.
 
 
 
مدیر بازرگانی دنا در خصوص توزیع آرد تعاون روستایی گفت: در روستاهایی که فاقد نانوایی هستند آرد توزیع می‌شود در شهر سی سخت آرد روستاهای کوخدان، تل سیاه، دهنو سرمور و بیاره در تعاون روستایی توزیع می شود.
 
 
 
باربد در پاسخ به سوال خبرنگار این پایگاه خبری مبنی بر کیفیت پایین نان در سی سخت اضهار داشت: در خصوص کیفیت آرد تاکنون گزارشی مبنی بر بی‌کیفیت بودن آرد تحویل نانوایی‌ها نداشتیم و در گشت مشترکی که با شبکه بهداشت و نماینده فرمانداری داشتیم  همه نانواییها به کیفیت آن اذعان داشتند.
 
 
 
رئیس اداره صنعت مهدن و تجارت شهرستان دنا در خصوص تعطیلی نانوایی ها در سی سخت بیان کرد: نانوایی در طول هفته یک روز تعطیلی مجاز دارند و تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر تعطیلی غیر مجاز نداشتیم و در صورت مشاهده طبق قانون  با آنان بر خود و به تعزیرات معرفی خواهند شد .
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
رضا پویان
1399/8/4 - 03:05
درود
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.