گروه: اخبار استان خبر: 165077 / تاریخ انتشار : 1399/8/3 ساعت : 11:55
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

احداث 7زمین چمن مصنوعی در لنده

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده از احداث 7 زمین چمن مصنوعی در روستاهای این شهرستان با همکاری بنیاد علوی در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی خبر داد و گفت : این زمینهای ورزشی تاپایان سال به بهره برداری می رسند.

محمود فاضلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،با اشاره به اقدامات اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده گفت:توسعه ورزش مهمترین اقدامی است که به عنوان یک راهبرد مهم و اصولی از ابتدای شروع کار در این مسئولیت به عنوان برنامه کاری مد نظر بوده است.

وی افزود: فراهم کردن زیر ساخت های ورزشی علاوه بر تعالی و پویایی ورزش در شهرستان می تواند عاملی برای ارتقای سطح کمی و کیفی رشته های مختلف ورزشی می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده تصریح کرد: اقدامات خوبی در طی دوره سه سال گذشته صورت گرفته است که بحث راه اندازی پیست دومیدانی، ایجاد سکوهای ورزشی استاندارد در اطراف زمین چمن ورزشی، ایجاد فنس کشی دور زمین ورزشی، تخصیص اعتبار برای چمن های مصنوعی، تعمیرات سالن های ورزشی و اجرای کف پوش سالن های ورزشی از عمده فعالیت های است که طی این مدت صورت گرفته است.

وی افزود:امروز هفت زمین چمن مصنوعی باید در روستاهای ایدنک،ابرزگه و چهارراه با هزینه اداره ورزش و جوانان و چهار زمین چمن قیام،وحدت،مالملا و مالشیخ مشترک با بنیاد علوی را در دستور کار قرار داریم.

فاضلی گفت: زمین چمن روستای ایدنک در هفته دولت افتتاح شد و امیدواریم چهار زمین مشترک با بنیاد با صحبت هایی که صورت گرفت به زودی افتتاح می‌شوند و دو زمین آبرزگه و چهارراه از اعتبارات امسال پول گذاشتیم و به محض تامین اعتبارات لازم از طرف اداره کل این مهم نیز اجرایی شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده تصریح کرد: در حوزه ورزشی کمک های مالی خوبی به هیأت‌های ورزشی شده اکثر تیم های ورزشی در مسابقات استانی شرکت کردند و مقام های زیادی در سطح استان به دست آوردند و همچنین در سطح کشوری که در رشته کاراته امیرمحمد سعیدی مقام سوم کشوری را بدست آوردند و زینب خالقی مقام اول و آناهیتا عزیزی مقام دوم در رشته مهارزم دفاع شخصی را در مسابقات کشوری بدست آوردند.

وی افزود:متاسفانه از بدو شیوع این بیماری اماکن ورزشی و همه هیأت‌های ورزشی برای سلامت ورزشکاران و جلوگیری از شیوع آن تعطیل شدند و تقریبا تا تیرماه سال جاری تعطیل بودند و بعد از آن اماکن باز شد و هیأت‌های ورزشی طبق پروتکل های بهداشتی شروع به فعالیت کردند.

فاضلی گفت: در این مدت بازگشایی هم بنا به صلاحدید ستاد مبارزه با کرونا چندین بار اماکن تعطیل شدند و تقریبا می توان گفت فقط چند رشته در فضای مجازی هستند که فعالیت می کنند.


وی در پایان اظهارکرد: شهرستان لنده دارای استعدادهای مختلف در زمینه های ورزشی است که نیازمند توجه بیشتر خانواده ها به استعدادها و فراهیم کردین زیر ساخت های ورزشی است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.