گروه: اخبار استان خبر: 165060 / تاریخ انتشار : 1399/8/2 ساعت : 18:04

اولین اظهارنظر رسمی گزینه مطرح شده برای سرپرستی حوزه عمرانی استاندار/نظر "شهامت" در خصوص استاندار و شهردار مادوان

عیسی شهامت گزینه مطرح شده برای سرپرستی حوزه معاون عمرانی استاندار در اظهار نظری در این خصوص مطالبی را بیان کرد و گفت: اگر قرعه برای تصدی معاونت عمرانی به نام ما افتاد خدمت خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس طی روزهای گذشته خبرهایی از انتقال عزیز فیلی  معاون فنی استانداری به وزارت راه و شهرسازی  مطرح شد از طرفی  از دو گزینه یعنی عیسی شهامت مدیر کل  فعلی دفتر امور شهری استانداری و همچنین داریوش جهانبخش شهردار مادوان برای انتصاب در این جایگاه خبرهایی  مطرح شد.

 

عیسی شهامت در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص خبرهایی مبنی بر انتصاب او به  سمت معاونت عمرانی استاندار گفت:  تا کنون رسما برای انتصاب در جایگاه  معاونت عمرانی به بنده موضوعی اعلام نشده است.

وی با بیان اینکه در این سیستم در حال فعالیت هستیم، و در هرکجا استاندار تشخیص دهد، خدمت خواهم کرد، تاکید کرد: در شرایط حاضر پیگیر این قضیه نبودم و حتی صحت و سقم آن را استعلام نگرفتم و امید داریم هر چه خیر و صلاح سیستم و مردم باشد، رقم بخورد.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه اگر فردی برای جایگاهی که در آن قرار گرفته است، تلاش مطلوب داشته باشد موفق است، بیان کرد: استاندار خیرخواه مجموعه هستند و تلاش دارند پرسنل را با راهنمایی خود جهت همسویی با مجموعه و سیستم کمک کند.

 

شهامت با بیان اینکه در جایگاه و مسئولیت فعلی تلاش می کنم، گفت: بدون شک خیلی از افراد این ظرفیت را دارند که این جایگاه را پذیرفته و منشاء خیر باشند، و اگر قرعه برای تصدی معاونت عمرانی به نام ما افتاد خدمت خواهیم کرد و اگر شخصی دیگر این مسئولیت را بر عهده گرفت در خدمت او خواهیم بود.

 

وی با اشاره به خصوصیت های اخلاقی و عملکردی داریوش جهانبخش شهردار  فعلی مادوان که  گزینه دیگر مطرح شده برای جایگاه معاونت عمرانی استاندار است، گفت: جهانبخش در مجموعه شهرداری مادوان خدمات خوبی داشته است، و در هر جایگاه دیگر هم می تواند منشا خیر و اثر باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.