گروه: اخبار استان خبر: 165039 / تاریخ انتشار : 1399/8/2 ساعت : 12:54
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خبر داد:

اصلاح الگوی مصرف با طرح سراسری برق امید+فیلم

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اصلاح الگوی مصرف با طرح سراسری برق امید دنبال می شود گفت: برق امید سبب بهینه سازی و اصلاح مصرف برق می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اصلاح الگوی مصرف با طرح سراسری برق امید دنبال می شود گفت: برق امید سبب بهینه سازی و اصلاح مصرف برق می شود.

 

داوود راهزادی با بیان اینکه سالانه 6 الی 7 درصد مصرف برق رشد دارد، گفت: در سالیان اخیر با توجه به هزینه های تولید برق و همچنین محدود بودن منابع فسیلی آن، وزارت نیرو بهینه سازی انرژی مصرف برق را در دستور کار قرار داده است.

 

مدیر عامل شرکت برق با بیان اینکه  برق امید می تواند به بهینه سازی مصرف برق کمک کند، تاکید کرد: برق امید تلاش کرده است، امید را برای خانوارها با رعایت الگوی مصرف ایجاد کند این طرح بعد از تصویب توسط دولت به مجلس ارائه و تایید شد.

 

وی با توضیح  اینکه اصلاح الگوی مصرف می تواند سبب کمک به هزینه های خانواده ها شود، گفت: طرح برق امید در چهار محور اساسی شناسایی، اطلاع رسانی، پایش و اجرایی دنبال می شود.

 

ادامه اظهارت مدیر عامل شرکت  توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در کلیپ زیر قابل مشاهده است:

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.