گروه: اخبار استان خبر: 164967 / تاریخ انتشار : 1399/7/30 ساعت : 13:28
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان لنده خبر داد:

کاهش 100 درصدی حوادث فوتی در لنده

جانشین فرمانده انتظامی لنده با اشاره به اینکه پلیس به عنوان خادمی امین در مسیر تحقق پلیس جامعه محور با بهره مندی از نظرات و پیشنهادات ارزشمند مردم در حرکت است از کاهش 100 درصدی حوادث فوتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، فرزین جمشیدی با اشاره به خدمات ارزشمد پلیس در حوزه های مختلف جامعه گفت: امروز پلیس به عنوان یکی از نیروهای تاثیر گذار در جامعه است که علاوه بر تامین امنیت مردم در مرزها و داخل کشور در حوزه رانندگی، گذرنامه،مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر و سایر حوزه ها خدمات ارزشمندی به آحاد جامعه دارد.

وی افزود: رویکر تخصصی نیروی انتظامی درسطوح مختلف باعث شده است تا امروز این مجموعه پرتلاش به یک نیروی کاملا تخصصی و کارآمد تبدیل شود که مهمترین ثمرات آن اعتماد مردم به فرزندان خودشان در این نیرو است.

جمشیدی تصریح کرد: کاهش 100درصدی حوادث فوتی و 60درصدی تصادفات درون شهری نشان از ترویج درست فرهنگ صحیح استفاده از وسیله نقلیه و فرهنگ غنی مردم این شهرستان در اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی است.

وی افزود: تماس مردم با سامانه پلیس110به عنوان سریعترین و بهترین راه ارتباطی با فوریت های پلیسی باعث شده است تا ماموران ما در کمترین زمان ممکن در محل وقوع جرم حاضر شوند و تدابیر لازم را در محل اجرایی کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: افزایش 200درصدی کشفیات در حوزه مواد مخدر و دستگیری خردفروشان و عاملین اصلی توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان ادر چندین نوبت در طول  سال در راستای اجرای طرح امنیت اجتماعی باعث شده است تا بخش اعظمی از رضایت مندی مردم در این حوزه تامین شود.

 جمشیدی ابراز داشت: امروز پلیس به عنوان خادمی امین در مسیر تحقق پلیس جامعه محور با بهره مندی از نظرات و پیشنهادات ارزشمند مردم در حرکت است.

وی تاکیدکرد: ما کارکنان ناجا خود را فرزندا خدوم این ملت می دانیم و برای تامین امنیت و آرامش این مردم از جان خویش نیز می گذریم تا ذره ای تردید و دلهره در دل مردم عزیز ایران اسلامی حادث نگردد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.