گروه: اخبار استان خبر: 164959 / تاریخ انتشار : 1399/7/30 ساعت : 14:02
رئیس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد؛

اجباری در پرداخت شهریه به مدارس دولتی وجود ندارد

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد از عدم اجباری بودن پرداخت شهریه در مدارس این شهرستان خبر داد و گفت :در هیچ شرایطی کمک مالی به مدارس اجباری نیست.

کوروش دلشاد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با بیان اینکه  40 درصد مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان بویراحمد است گفت : 400 مدرسه در این شهرستان کار آموش دانش آموزان را عهده دار هستند.

وی در خصوص دریافت شهریه توسط برخی مدارس در این شهرستان اظهار داشت: کمک مالی به مدارس اجباری نیستند و هر کس متناسب با شرایط مالی خود می تواند به مدارس کمک کند، البته ما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد و اگر کسی خلاف این عمل کند به هیات تخلفات اداری معرفی می‌شود.


رئیس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در ادامه با بیان اینکه تعدادی از مدارس به صورت هیات امنایی اداره می شوند که موضوع آن ها فرق می کند تاکید کرد: با تخلفات مدارس در شهرستان به صورت جدی برخورد می شود.


دلشاد افزود: مدارس هیات امنایی متناسب با مصوبات شورای آموزش و پرورش شهرستان می توانند در راستای اجرای کلاس های فوق برنامه هزینه دریافت کنند، در غیر اینصورت هیچ گونه هزینه ای را از اولیاء دانش آموزان نمی توانند طلب کنند،و این موضوع دستورالعمل های خاص خود را دارد.


رئیس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در ادامه افزود:مدارس ما در بحران کرونا صرفاً غیرحضوری برگزار نمی شود و کار آموزش را از طریق سامانه شاد ، صدا و سیما و حضور با پروتکل های بهداشتی و به صورت محدود  انجام می دهند.


وی در پایان گفت :مدارس هیات امنایی  هزینه آب، برق و گاز خودشان تصمیم می گیرند البته در این خصوص نیز هیچ گونه اجباری به پرداخت هزینه از سوی اولیاء دانش آموزان وجود ندارد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.