گروه: اخبار استان خبر: 164941 / تاریخ انتشار : 1399/7/29 ساعت : 19:25
در گفتگوی با صبح زاگرس مطرح شد؛

مجلس، دولت و قوه قضائیه باید تمام قدپای کار باشند

نماینده کهگیلویه با اشاره به اینکه دولت باید مردم را از وضعیتی که غیر قابل تحمل است نجات دهد گفت :مجلس، دولت و قوه قضائیه باید تمام قدپای کار باشند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام والمسلمین محمد موحد  با اشاره به روند وضعیت استیضاح رئیس جمهور گفت:ممکن است شرایطی پیش بیاید که مصالح کشور چیز دیگری را ایجاب کند که فعلا شرایط به زمان آینده بستگی خواهد داشت و فعلا نمی توان اظهار نظری کرد.


وی در ادامه در خصوص  روند بحث استیضاح رئیس جمهور و جایگزینی اسحاق جهانگیری گفت: نباید این فرضیه را فعلا دنبال کرد، باید ببینیم که شرایط کشور چه وضعیتی است و تا کجا پیش خواهد رفت.


دولت باید پای کار باشد


وی درباره عملکرد ضعیف دولت و راه برون رفت از آن گفت: مشکلات ابعاد مختلفی دارد که آنچه با آن دست و پنجه نرم می کنند بحث مسائل اقتصادی است که همه مجموعه دولت و حاکمیت باید پای کار باشند و برای خروج از وضعیت موجود تلاش و تحرک ویژه ای را انجام دهند.


چاره اساسی برای مردم


موحددر گفتگوی اختصاصی با صبح زاگرس افزود :دولت باید مردم را از این وضعیتی که غیر قابل تحمل است نجات دهد چرا که شرایط حادی برای اقشار آسیب پذر است و بنده هم بر این باور هستیم که با این بسته های حمایتی مشکل حل نخواهد شد.


وی تاکیدکرد: شما یک بسته ای هم کمک کنید چه گرهی از مشکل مردم باز می شود چه کاری از مصائب مردم باز می شود لذا متعقدیم باید چاره ای اساسی در این حوزه صورت گیرد.


نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در خصوص نوع کمک مجلس به دولت گفت: مجلس، دولت و قوه قضائیه باید تمام قدپای کار باشند تا گرهی از مشکلات باز شود و من احساس می کنم که این معضل متعلق به همه کشور است و باید دست به دست هم دهیم تا این مشکلات خروج کنیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.