گروه: اخبار استان خبر: 164892 / تاریخ انتشار : 1399/7/28 ساعت : 18:20
تحلیلی بر شرایط پیرامونی شهرستانهای بویراحمد و دنا:

انتصابات با ملاک شایسته سالاری باشد نه طایفه گرایی/هشدار به بانیان تفکرات ناسیونالیستی

شرایط حاکم بر شهرستانهای بویراحمد و دنا وضعیت را به گونه ای رقم زده است که شاید در حال ریزش جوانه های امید در این شهرستانها در حوزه های مختلف است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یادداشت شهباز عسکری – رکود و وضعیت اقتصادی نامناسب حاکم در کشور که توسط دولت فعلی بنای تغییری را ندارد در استان نیز عملا وجود دارد.

در این بیان نگاه مردم به اقدامات مسئولین و منتخبین خود است که بتوانه  این جوانه های امید و موفقیت را رشد دهند و موجب خسران برای آنها نگردد.

شرایط حاکم بر شهرستانهای بویراحمد و دنا وضعیت را به گونه ای رقم زده است که شاید در حال ریزش جوانه های امید در این شهرستانها در حوزه های مختلف است.

انتصاباتی در حوزه های مختلف استان در سطوح ادارات در حال رخداد است که گاها  انتقادات زیادی را فراهم آورده است و شاید بر خی از این انتقادات بی جا و بدون دلیل هم نباشد.

اگر بنای امید و نشاط در جامعه است نمایندگان استان باید همه جانبه نگر و با همراه کردن همه سلیقه ها به این موضوع پرداخت کنند، آنها دیگر نماینده یک قشر یا گروه خاص سیاسی در جامعه نیستند بلکه جامعیتی همه گرا دارند.

دیده و شنیده شده است که برخی رئوسای ادارات در حوزه سرزمینی بویراحمد و دنا از زمان انتخابات تعیین و مشخص شده اند و جلسات مختلف در این خصوص برگزار شده است اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد یا مستنداتی در این خصوص باشد باید فاتحه شرایط حاکم بر استان را خواند.

و قطعا تصدیق چنین موضوعی موجبات واکنش های بسیاری را رقم خواهد زد و استان را به دهه ها قبل برگشت خواهد داد.

مورخان و نویسندگان قطعا بر این دوره قلم خواهند زد و این هشداری است بزرگ برای خاموش کردن مشعلی که شاید باعث واپس گرایی مطلقی در تاریخ استان خواهد گشت.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.