گروه: اخبار استان خبر: 164889 / تاریخ انتشار : 1399/7/28 ساعت : 16:51
نتیجه نظرسنجی صبح زاگرس منتشر شد

رأی تأمل برانگیز شهروندان به عملکرد سه ساله شورای شهر یاسوج/راه یابی به پارلمان ششم؛ سخت تر از همیشه+سند

بخش اعظمی از جامعه آماری که در این نظرسنجی شرکت کرده اند از عملکرد شورای شهر اصلا رضایت ندارند و از شرایط حاکم بر پنجمین پارلمان شهری یاسوج کاملا ناراضی بودند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پنجمین دوره پارلمان شهری یاسوج در حال گذراندن سال چهارم و پایانی خود است و تنها چند ماه دیگر از این دوره شورای شهر باقی مانده است .

 

پنجمین دوره شورای شهر یاسوج یکی از چالش برانگیز ترین دوره های شورای شهر بود و حواشی ریز و درشت زیادی را در خود جای داد به گونه ای که برخی عقیده دارند این دوره از شورای شهر ناکارآمدترین دوره شورا بود درحالی که اعضای آن افراد باسابقه و مطرحی نیز بوده اند اما شاید موفق نشدند ترکیب خوبی را در کنار یکدیگر داشته باشند.

 

بسیاری از کارشناسان و رسانه ها اختلافات درونی اعضای شورای شهر با یکدیگر را عامل عدم توفیق این دوره از شورا در مدیریت شهری مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد می دانند.

 

رسانه صبح زاگرس که متناسب با شرایط روز استان، نظرسنجی هایی را در سایت خود منتشر می کند در آخرین مورد عملکرد شورای شهر یاسوج را در پایان سال سوم به رای گذاشته است که با نتیجه ای قابل تامل همراه بوده است.

 

بخش اعظمی از جامعه آماری که در این نظرسنجی شرکت کرده اند از عملکرد شورای شهر اصلا رضایت ندارند و از شرایط حاکم بر پنجمین پارلمان شهری یاسوج کاملا ناراضی بودند.

در این نظرسنجی بیش از 90 درصد کاربران عملکرد شورای شهر را ضعیف یا بسیار ضعیف ارزیابی کرده اند که در نوع خود جالب توجه است و نشان دهنده عدم توفیق منتخبان انتخابات سال 96 در برآورده کردن انتظارات شهروندان بوده است که این چنین رای داده اند و شاید مهمترین عامل در ثبت این رای حواشی زیادی بود که شورای شهر با آن درگیر بود.

 

حدود 10 درصد کاربران نیز عملکرد شورای شهر را خوب و متوسط ارزیابی کرده اند و اعتقاد دارند اعضای شورا توانستند به وعده هایی که داده اند جامه عمل بپوشانند.

 

در پایان باید گفت شورای دوره پنجم کمتر از یک سال دیگر فرصت دارد تا بتواند بخشی از وعده هایی که به شهروندان داده است را عملی کند هرچند که با توجه به فرصت باقی مانده و سابقه عملکردی سه سال گذشته، کار سختی خواهند داشت.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.