گروه: اخبار استان خبر: 164879 / تاریخ انتشار : 1399/7/28 ساعت : 14:21
در دیدار با خانواده شهید عزیزی در لنده مطرح شد:

خانواده شهدا چشم و چراغ ناجاهستند/هر روز یک شهید تقدیم امنیت ایران می کنیم

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: ما در مجموعه ای خدمت می کنیم که اعتقاد داریم خانواده شهدا چشم و چراغ ما در پاسداری از حریم امنیت و ولایت هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، فرماندهی و مجموعه انتظامی شهرستان لنده به مناسبت هفته ناجا با حضور در منزل شهید شیروان عزیزی از شهدای کمیته انقلاب با خانواده این شهید والا مقام دیدار کردند.

فرزین جمشیدی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای امنیت، مدافعین حرم و سلامت گفت:افتخار ما این است که در نیروی خدمت می کنیم که روزی نیست که شهید و جانبازی تقدیم امنیت این سرزمین در ماموریت های مختلف نکند و خانواده هایشان داغدار نشوند.

وی افزود: امنیت به عنوان یک اصل غیر قابل انکار در جامعه است که وجود آن باعث تامین آرامش و آسودگی خاطر اقشار مختلف جامعه می شود و نبود آن باعث ولنگاری و ناهنجاری اجتماعی در حوزه های مختلف می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد:خانواده های نیروی انتظامی هرگاه فرزنداشان  و یا همسرانشان به ماموریتی می رود تنها به خداوند متعال اتکا دارند چرا که ممکن است هرلحظه شهید و یا جانباز شوند و در همین شهرستان کهگیلویه نیز وقتی شهید بویر برای دفاع از این خاک رفت خبر شهادت این شهید مرزبانی را به همسر وی در  شهر غربت دادند که این هم نشانه از مظلومیت این خانواده ها است.

وی تاکیدکرد: ما هرچه داریم از برکت وجودی خانواده های معظم شهدا است و خود را میراث دار این خانواده های معظم می دانیم و امیدواریم بتوانیم در این راه ثابت قدم باشیم.

گفتنی است شهید شیروان عزیزی از شهدای کمیته انقلاب  بود که در تاریخ 66/7/20 در منطقه عملیاتی شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.