گروه: اخبار استان خبر: 164877 / تاریخ انتشار : 1399/7/28 ساعت : 20:17
در دیدار صمیمی پرسنل سپاه بهمئی با نیروی انتظامی شهرستان مطرح شد؛

نیروی انتظامی در کف میدان دفاع از ارزشهای انقلاب /وحشت دشمن از ابهت،اتحاد و اقتدار نیروهای مسلح ایران+تصاویر

پسنده با بیان اینکه امروز دشمن از ابهت،اتحاد و اقتدار نیروهای مسلح وحشت دارد، خاطرنشان کرد:باید بر دستان همرزمان ما در نیروی انتظامی که شبانه روز برای صیانت از ارزشهای انقلاب زحمت می کشند،بوسه بزنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛فرمانده و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج بهمئی بمناسبت گرامیداست هفته نیروی انتظامی صبح امروز  به دیدار فرماندهی انتظامی شهرستان رفتند.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در این نشست صمیمی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، به تبیین جایگاه این نهاد در تقویت عزت و اقتدار کشور پرداخت.

 

سرهنگ پاسدار باقر پسنده تصریح کرد:امروز دشمن از ابهت،اتحاد و اقتدار نیروهای مسلح وحشت دارد.

 

وی افزود:روزهای اخیر شاهد شهادت و تشییع یکی از مجاهدان نیروی انتظامی در سطح استان بودیم که نمایانگر این موضوع است که نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح کشور هر چه از انقلاب بگذرد ذره ای نسبت به دفاع از ارزشهای انقلاب کوتاه نمی آید و همیشه در کف میدان بوده و آماده شهادت و جانفشانی در راه وطن است.

 

پسنده خاطرنشان کرد:باید بر دستان همرزمان ما در نیروی انتظامی که شبانه روز برای صیانت از ارزشهای انقلاب زحمت می کشند،بوسه بزنیم.

 

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در تمامی صحنه ها حاضر است که جای تقدیر دارد،گفت:امروز آمدیم تا ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید به شما زحمتکشان، اعلام کنیم سپاه پاسداران با تمام توان در کنار شماست.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی تصریح کرد: الحمدلله در سطح شهرستان ما تعامل و هم افزایی خوبی بین سپاه پاسداران و نیروی انتظامی وجود دارد، فرمانده عزیز،مقتدر صادق و پرکاری در راس نیروی انتظامی شهرستان داریم که مایه خوشحالی و دلگرمی همه ماست.

 

پسنده افزود:متاسفانه بعضی افراد در فضای مجازی علیه نیروهای مسلح بی تقوایی می کنند اما در واقع نیروی انتظامی ما به خصوص در سطح شهرستان در سالهای اخیر خوش درخشید .

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در ادامه این نشست با تقدیر از حضور فرماندهی و پرسنل پاسدار، گفت:از بذل توجه و عنایت سبز پوشان سپاه پاسداران به نیروی انتطامی بابت این دیدار و نشست صمیمی که مایه دلگرمی ماست، سپاسگزاریم.

 

سرهنگ سید نوراله تقوی نژاد تصریح کرد: اقتدار بیش از پیش و روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنیا ثابت شده است و دشمنان ما دستشان برای دنیا رو شده است.

 

 

وی با بیان اینکه بزرگترین نعت، نعمت امنیت است، گفت: در حالی که کشورهای اطراف ما در هاله ای از آتش جنگ و خونریزی هستند، موفیت ما در همه عرصه ها به خصوص امنیت در سایه مقام معظم رهبری و انسجام و ارتش،سپاه و نیروهای مسلح  شکل گرفت .

 

تصاویر تکمیلی خبر:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.