گروه: اخبار استان خبر: 164871 / تاریخ انتشار : 1399/8/2 ساعت : 12:40
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده مطرح کرد:

بهره مندی6500خانوار لنده ای از خدمات جمعیت هلال احمر/خدمت شبانه روز مستلزم رسانه ای کردن خدمات است+تصاویر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده از بهره مندی بیش از شش هزار و 500خانوار لنده ای از خدمات این جمعیت در مناطق شهری و روستایی خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده در حاشیه دیدار با فرمانده سپاه لنده با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت خدمات رسانی به اقشار مختلف مردم در شهرستان لنده گفت: سپاه بهترین ملجا و پناهگاه برای مردم است و همین مردمی بودن آن باعث ماندگاری و محبوبیت آن شده است.

 

علی توحیدی افزود:جمعیت هلال احمر شهرستان لنده در راستای منویات مقام معظم رهبری و ارائه خدمات عام المنفعه است که کمک رسانی به اقشار محروم و اهدای اقلام کمکی به خانوارهای آسیب دیده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده گفت: بیش از600 بسته معیشتی در بین  خانواده های نیازمندان در بحث بیماری کرونا تا کنون توزیع شده است و 850پک بهداشتی بین نیازمندان، به خصوص بیماران کرونایی به جهت حفظ سلامتی انان توزیع شده است.

 

وی افزود: در بحث کمک رسانی به افراد گرفتار در برف و کولاک در مناطق سردسیری و برف گیر در طی سه سال گذشته بیش از 150نفر گرفتار در این کولاک و برف را نجات داده ایم که اقدامات خوبی نیز در این زمینه صورت گرفته است.

 

توحیدی به بحث آموزش نیروهای امدادی و عملیاتی در حوزه جمعیت هلال احمر شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: در بحث آموزش نیز دوره های عمومی و مقدماتی و تکمیلی خوبی با همکاری جمعیت هلال احمر استان در سطح شهرستان برگزار شد که امروز بیش از یک هزار نفر نیروی آموزش دیده در حوزه های مختلف داریم.

 

وی در خصوص خدمات درمانی به شهروندان نیز گفت: حضور یک تیم پزشکی مجهز از استان ایلام و استقرار در روستای مالشیخ باعث بهره مندی تمام روستانشینان مالشیخی و روستاهای اطراف از خدمات رایگان پزشکی و اهدای داروی رایگان به مردم شده است که چنین اقدامی در روستای مونه به همراه اهدای یک بسته غذایی در طول چهار سال گذشته صورت گرفته است.توحیدی گفت:بیش از شش هزار و 500خانوار لنده ای به طور مستقیم و غیر مستقیم از خدمات جمعیت هلال احمر شهرستان لنده بهره لازم برده اند.
 

در ادامه نیز روح الله ویسی در این دیدار با اشاره به خدمات ارزشمند جمعیت هلال احمر گفت:جمعیت هلال احمر یکی از نهادهای مردمی است که از جان خویش می گذرند تا رضایت خداوند و خلق را جلب کنند.

وی افزود:نیروهای جمعیت هلال احمر در سرما و گرما و در بحران ها همیشه یار وباور مردم هستند و تلاش های خوب این عزیزان مایه آرامش مردم در اوج بحران ها است.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده تصریح کرد: ارائه خدمات ارزشمند این سازمان مردم نهاد به مردم قابل تحسین است و انتظار داریم خدمات این مجموعه باید در شهرستان اطلاع رسانی شود.وی گفت: حضور فعال در عرصه های مختلف می بایست به درستی و همراه با اخلاق مداری باشد چرا که مجموعه هلال احمر با اقشار مختلف مردم در ارتباط است و باید این مهم مورد توجه قرار گیرد.

ویسی گفت:ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده آماده همکاری و تعامل سازنده با جمعیت هلال احمر در راستای سیاست ها و ماموریت های که خدمت به مردم است فعال تر و پویاتر عمل نماییم.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
 
انتهای پیام
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.