گروه: اخبار استان خبر: 164806 / تاریخ انتشار : 1399/7/26 ساعت : 20:31
در دیدار با خانواده شهیدان عابدی و کریمی مطرح شد:

عمل به وصایای شهدا رمز موفقیت ما است/پیگیری برای رفع مشکلات خانواده های شهدا+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده در دیدار با خانواده شهیدان عابدی و کریمی در روستای ایدنک گفت: عمل به وصایای شهدا رمز موفقیت ما در تمام کارها است که بحث ولایت مداری و اطاعت پذیری از امام در تمام این وصایا آمده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام با خانواده شهیدان عابدی و کریمی در روستا ایدنک دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار روح الله ویسی با تسلیت دهه اخر صفر و شهادت امام رضا(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان  به خصوص مدافعین حرم و شهدای سلامت گفت:مهمترین رسالت امروز ما پاسداری و صیانت از ارزش ها به خصوص گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دفاع مقدس است.

وی افزود: امروز پداران و مادران شهدا گنجینه های ارزشمند و گرانقدری برای ما هستند چرا که از تمام هستی خویش که جوان خود بود گذشتند و آن را تقدیم نظام و انقلاب کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: امروز مهمترین رسالت ما در برابر خانواده های معظم شهدا حفظ دستاوردها و دفاع از اصول و اندیشه ها و آرمان های والای شهیدان و انقلاب اسلامی است.

ویسی اظهارکرد: وصیت نامه شهدای ما همانند چلچراغی هستند که به پاسداری از حریم ولایت و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی هدایت می شوند و ما باید به وصایای شهدا عمل کنیم و پاسداران حریم ولایت باشیم.

وی اظهارکرد: پیگیری و رفع مشکلات خانواده های شهدا و تلاش برای رفع این مشکلات را در برنامه کاری داریم که امیدواریم این مشکلات هرچه سریعتر حل شوند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.