گروه: اخبار استان خبر: 164805 / تاریخ انتشار : 1399/7/26 ساعت : 18:35
اوج گیری کووید 19 با176قربانی در کهگیلویه و بویراحمد

کرونا 4خانواده کهگیلویه وبویراحمدی را داغدار کرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار جانباختگان کووید19 استان به 176 نفر خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته متاسفانه 4 هم استانی بر اثر ابتلا به کرونا ویروس جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پرویز یزدان‌پناه افزود: هم اکنون 316 بیمار مشکوک و قطعی کرونایی در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 144 بیمار کرونایی قطعی بوده و ٢١ بیمار در بخش های ویژه تحت درمان هستند.

 
وی ادامه داد: از مجموع مبتلایان به کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد 9441 نفر بهبود یافته گزارش شده است.
 
 وی اذعان داشت: از 252 نمونه دریافت شده از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج، بیشترین موارد مثبت در شهرستان های بویراحمد، گچساران، بهمئی و لنده و بقیه موارد در سایر شهرستان های استان بود.
 
 دکتر یزدانپناه خاطر نشان کرد: همزمانی کرونا و آنفلوآنزا شرایط سخت و پیچیده ای پیش روی ما قرار می دهد بنابراین توجه و حساسیت مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی باید بیش از پیش افزایش یابد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: روند ابتلا به کرونا در استان که از مرداد ماه به طرز فزاینده ای افزایش یافت و کهگیلویه و بویراحمد را در وضعیت هشدار و سپس قرمز و قرار داد هنوز فروکش نکرده است و این استان بر اساس اعلام وزارت بهداشت، کماکان در وضعیت  قرمز و بحرانی قرار دارد و شهرستان بویراحمد نیز وضعیت خطرناکی را تجربه می کند.
 
انتهای پیام
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.