گروه: اخبار استان خبر: 164708 / تاریخ انتشار : 1399/7/24 ساعت : 11:25
پیگیری های صبح زاگرس جواب داد؛

بازرسی شبانه تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از مرغداریها و کشتارگاهها

مدیرکل تعزیرات حکومتی به همراه معاون بازرسی سازمان صمت در بازدیده سرزده و شبانه از برخی مرغداریهای استان از این مرغ داری ها بازدید و بر نحوه توزیع آن در بازار نظارت کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با پیگیری های صبح زاگرس ( اینجا بخوانید) شب گذشته بازرسان تعزیرات حکوتی سازمان صمت از مرغداریها و کشتارگاه های شهر یاسوج بازدید کردند.

براتعلی صالحی مدیرکل تعزیرات گفت: در بازدید شبانه و سرزده از چند مرغداری و کشتارگاه در راستای ستاد تنظیم بازار با توجه به اهمیت موضوع و تخلفات احتمالی عرضه خارج از شبکه و گرانفروشی در سطح استان به همراه معاونت بازرسی سازمان صمت و بازرسان بازدیدی از برخی مرغداریها مبنی بر ورود این کالا به بازار مورد بازرسی قرار گرفت.


صالحی تصریح کرد: تذکرات لازم  را جهت هر گونه سوء استفاده و یا عدم عرضه به کلیه مرغداریهاو عاملین توضیح داده شد و مرغداران را ملزم به عرضه مرغهای تولیدی به کشتارگاهای  استان نمودند و تا اطلاع ثانوی خروج مرغ زنده از استان ممنوع بوده است.


وی در ادامه افزود: تمامی مرغداریهایی که از نهادهای دامی با قیمت ارز ۴۲۰۰ استفاده میکنند میبایست قیمت مصوب را رعایت نمایند و دستگاههای نظارتی در صورت مشاهده تخلف سریعا گزارش نمایند تا برخورد قاطع صورت گیرد.


 معاونت بازرسی سازمان صمت در این بازرسی گفت : این گشتها و بازرسیها طی روزهای آتی از کلیه مرغداریها انجام خواهد گرفت و در صورت احراز تخلف با متخلفین برخورد قانونی و به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.