گروه: اخبار استان خبر: 164706 / تاریخ انتشار : 1399/7/24 ساعت : 10:30
در دیدار شهردار و شورای شهر سی سخت با فرماندهی سپاه ناحیه دنا مطرح شد؛

نصب تندیس سردار دلها در شهر سی سخت

در این دیدار صمیمی که در محل دفتر فرماندهی سپاه ناحیه دنا صورت گرفت از حضور دکتر فرد و سکانداری شهرداری سی سخت در زمانی که مشکلات فراوان گریبانگیر این مجموعه شده بود تقدیر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در این دیدار صمیمی که در محل دفتر فرماندهی سپاه ناحیه دنا صورت گرفت، سرهنگ پاسدار ستوده نیا فرماندهی سپاه ناحیه دنا، ضمن تسلیت ایام سوگواری ماه صفر، از حضور دکتر فرد و سکانداری شهرداری سی سخت در زمانی که مشکلات فراوان گریبانگیر این مجموعه شده بود تقدیر کرد.

 

وی همچنین از اقدامات سازنده و مثبت در یکسال اخیر در عرصه های مختلف شهرسازی و خدمت رسانی بالاخص مدیریت و حضور فعال شهردار و اعضای شورای شهر در ستاد مقابله با کرونا و همراهی با مردم فهیم شهر سی سخت، در سطح شهر و روستاهای حومه،تقدیر و تشکر کرد و از آمادگی نیروی انسانی و تجهیزات مجموعه سپاه و بسیج در همراهی و همکاری با شهرداری و شورای شهر در خدمت رسانی به مردم و توسعه شهر خبرداد.

 

 

در ادامه این دیدار دکتر علی فرد شهردار سی سخت ضمن بیان این نکته که سپاه و بسیج در دوران دفاع مقدس در صف مقدم دفاع از کشور بودند گفت: امروز نیز پیشگام عرصه‌های سازندگی و توسعه و عمران ایران اسلامی هستند و ملت شریف ایران اسلامی قدردان این خدمات بوده و خواهند بود.

وی به تشریح اقدامات انجام گرفته و در حال انجام شهرداری و شورای اسلامی شهر در جهت توسعه و بهبود وضعیت شهری پرداخت و گفت: از جمله این برنامه ها طرح بازآفرینی شهری، ممیزی املاک، ساماندهی زمین های رهاشده در سطح شهر، جاده سلامت، پیاده روسازی و… است.

 

شهردار سی سخت در پایان از ساخت و نصب تندیس سردار حاج قاسم سلیمانی در سالروز شهادت این شهید عزیز در ابتدای خیابان سردار سلیمانی خبر داد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.