گروه: اخبار استان خبر: 164664 / تاریخ انتشار : 1399/7/23 ساعت : 19:00

توضیحات معاون شهرسازی شهرداری یاسوج در خصوص مشکلات خیابان انقلاب 18 شهرک امام حسین (ع)

معاون شهرسازی شهرداری یاسوج در خصوص مشکلات خیابان انقلاب 18 شهرک امام حسین(ع)مطالبی را بیان کرد و گفت: مشکلات این خیابان به مسئول اجرای معابر و طرح تفکیکی شهرداری ارسال شده تا آخرین وضعیت آن مشخص شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ تعدادی از ساکنان امامت 18 با ارسال گزارشی در خصوص وضعیت خیابان های این منطقه مطالبی را بیان کردند.

 

تعدادی از اهالی این خیابان بیان کردند: ساکنان انقلاب ۱۸  که بالغ بر ۱۰۰ خانه بوده در این خیابان حضور دارند و از زمین های واگذاری فرمانداری تنها راه رفت و برگشت آن هم از  ابتدای خیابان که به بلوارانقلاب وصل می شود تا  جاده فاضلاب  هیچ راه دیگری نیست.

 

این شهرنداون بیان کردند:  بعد از گذشت چند سال رفت و آمد و زیر سازی و نام گذاری و نصب تابلو توسط شهرداری  و سرمایه گذاری مالک اولی که زمین را واگذار کرده با تبانی فرد پیمانکار می خواهند خیابان را مسدود و بن بست  کنند و مردم در این خصوص متحمل ضرر می شوند و هیچ راه رفت و آمدی  ندارند

 

این شهروندان بیان کردند: مشکلات مختلفی در این کوچه وجود دارد که  دزدیدن تابلو سر کوچه از جمله آنها است.

 

در همین رابطه محمدی معاون شهرسازی شهرداری در خصوص مشکلات خیابان انقلاب 18 در شهرک امام حسین (ع)، گفت: این خیابان مربوبط به طرح تفکیکی تعاون فرمانداری بوده که در کمیسیون ماده 5 مصوب شده است.

 

محمدی با بیان اینکه شخصی ایجاد مسدودیت برای خیابان داشته است، بیان کرد: طی یک نامه ای طرح تفکیک این خیابان به پور ابراهیمی  مسئول اجرای معابر و طرح تفکیکی ارسال شده تا جهت بررسی مشکلات خیابان و اینکه حق با کدام طرف است مشخص شود.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
سید محمد
1399/7/26 - 22:33
به مهندس محمدی بفرمائید...قرار بود کمیسیون ماده ۵ برا ای طرح تشکیل نشه ..آیا نباید در ۴۰ هزار متر زمین سرانه .فرهنگی .ورزشی .آموزشی و مذهبی و معابر به درستی اجرا بشه
rateup 0
 ratedown 0
سید محمد
1399/7/26 - 22:35
به مهندس محمدی بفرمائید...قرار بود کمیسیون ماده ۵ برا ای طرح تشکیل نشه ..آیا نباید در ۴۰ هزار متر زمین سرانه .فرهنگی .ورزشی .آموزشی و مذهبی و معابر به درستی اجرا بشه
rateup 0
 ratedown 0
رضا
1399/7/28 - 20:54
مسئولین نباید اجازه دهند حق مردم ضایع بشه .مگر می شود یه خیابون رو به همین راحتی بن بست و مسدود کرد.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.