گروه: اخبار استان خبر: 164644 / تاریخ انتشار : 1399/7/25 ساعت : 10:41

توقف فرازبام خائیز دهدشت مقابل حریف طبسی + تصاویر

در هفته دوم رقابتهای لیگ برتر هندبال کشور تیم های فرازبام خائیز دهدشت و زغال سنگ طبس از گروه دوم رقابت ها به مصاف هم رفتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در هفته دوم رقابتهای لیگ برتر هندبال کشور تیم های فرازبام خائیز دهدشت و زغال سنگ طبس از گروه دوم رقابت ها به مصاف هم رفتند.

 

در چهارمین روز از رقابتهای لیگ برتر هندبال مردان کشور، در گروه B دو تیم فرازبام خائیز دهدشت و زغال سنگ طبس از  در تالار اختصاصی  هندبال شهید سلیمانی به مصاف هم رفتند که در پایان نماینده طبس موفق به شکست فرازبام شد.

 

در نیمه اول این دیدار زغال سنگ طبس موفق شد با بازی کم اشتباه خود ۱۲ بر ۹ فرازبام را شکست دهد. فرازبام در این نیمه موقعیت های بسیاری از جمله دو ضربه آزاد پنالتی را از دست داد.

 

در نیمه دوم نیز روند بازی به همان شکل ادامه یافت و اشتباهات زیاد بازیکنان فرازبام منجر به از دست رفتن چند ضربه پنالتی دیگر شد تا در پایان تیم زغال سنگ طبس با نتیجه ۲۶ بر ۲۲ به برتری برسد.

 

در پایان هفته دوم این رقابتها، در جدول گروه ب، تیم های مس کرمان و زغال سنگ طبس با کسب ۲ برد و  ۴ امتیاز در رده های اول و دوم این گروه جای گرفتند. همچنین تیم فرازبام خائیز دهدشت نیز با یک برد و یک باخت و کسب ۲ امتیاز در رده سوم جدول این گروه جای دارد.

 

گفتنی است در پایان هفته دوم رقابت ها فراز بام خاییز با تفاضل گل بهتر در رده اول گروه B مسابقات لیگ برتر هندبال قرار دارد.

تیم هندبال  فرازبام خائیز دهدشت در سومین مسابقه خود در لیگ برتر هندبال  روز ۲۴ مهرماه به مصاف مس کرمان، صدرنشین گروه می رود.

 

تصاویر تکمیلی؛

 

---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.