گروه: اخبار استان خبر: 164607 / تاریخ انتشار : 1399/7/22 ساعت : 10:50
درگفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

اقتداری به برکت خون شهدای مدافع حرم/ تامین امنیت از غرب آسیا تا مدیترانه

جانباز گچسارانی گفت:فرزندان شجاع این مرز و بوم سال ها در کشورهای منطقه علیه استکبار جهانی به مبارزه پرداختند و حتی فرصت عرض اندام را از دشمنان گرفتند و استقلال، امنیت و عزت جامعه اسلامی را تامین کردند و اجازه ندادند کوچکترین گزندی به کشورمان وارد شود.

ابوالحسن غلامی،جانباز گچسارانی در گفتگو با صبح زاگرس،در خصوص خدمات مدافعان حرم به کشور و جهان اسلام گفت:معتقدم که شهدای مدافع حرم در واقع همان شهدای مدافع حریم ایران و جهان اسلام هستند اگر با چشم بصیرت به این موضوع نگاه کنیم در واقع فداکاری و جانفشانی مدافعان حرم به فرماندهی دنیاسالار "قاسم سلیمانی" مرزهای ایران اسلامی را هزاران کیلومتر آنطرف تر تا حوزه مدیترانه برده است و امنیتی واقعی برای کشورمان تامین کرده اند.

وی افزود:اگر با دقت بنگریم قطعا خدماتی که این سربازان گمنام و این شهدای عزیزمان در مقابله با داعش برای صیانت از امنیت، عزت، اقتدار،آرامش و حتی همین اقتصاد بیمارمان انجام دادند،قطعا بی نظیر بوده است .

غلامی تصریح کرد:داعش همان دست پرورده سازمان های "سیا" و "موساد" با حمایت دلارهای سعودی ها بود و نبرد مدافعان حرم فراتر از مرزهای ایران اسلامی آنهم با داعشی که به بی رحم ترین و پلیدترین موجودات عالم نام گرفته اند، کاری بس بزرگ بود تا در ادامه از ورود این گروهک ترورسیتی شیطان صفت به مرزهای کشورمان جلوگیری شود.

این جانباز گچسارانی اظهارکرد:این روزها کشورمان میزبان شهدای والامقام خانطومان است و اگر نبودند مردان بزرگی همچون "سردار سلیمانی" و مدافعان حرم ،امروز مجبور می شدیم که در مرزها و حتی در داخل خاک کشورمان با دشمنان بجنگیم و معتقدم که اگر رشادت ها و جانفشانی مدافعان حرم نبودند وضعیتی همچون عراق و سوریه می داشتیم.

غلامی درادامه گفت:دشمنان انقلاب اسلامی با ترفندهای مختلف و از کوچک ترین فرصت ها برای نابودی این سرزمین استفاده می کنند ،اما این انقلاب با بصیرت و دشمن شناسی جوانانش و نیز با تبعیت محض از امر ولایت، باعث شده است که همچون همیشه تیر دشمنانش به سنگ بخورد.

وی افزود:فرزندان شجاع این مرز و بوم سال ها در کشورهای منطقه علیه استکبار جهانی به مبارزه پرداختند و حتی فرصت عرض اندام را از دشمنان گرفتند و استقلال، امنیت و عزت جامعه اسلامی را تامین کردند و اجازه ندادند کوچکترین گزندی به کشورمان وارد شود.

این جانباز گچسارانی اظهارکرد:این شهدای دهه هفتادی در میدان عمل ضربه محکمی به دشمنان وارد کردند،بنابراین دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به این انقلاب استفاده می کند،پس جامعه نیازمند بصیرت و آگاهی در مقابل توطئه های دشمنان را دارد، همان بصیرتی که برپایه سنت الهی در کلام رهبر معظم انقلاب موج می زند و موجب حذف دشمنان می شود.

غلامی تصریح کرد:بنابراین ملت بزرگ ایران اسلامی پای آرمان های شهدایش ایستاده است ،چرا که اگر جمهوری اسلامی در منطقه بحران زده غرب آسیا دارای امنیت،عزت و اقتدار است به خاطر جانفشانی های مدافعان حرم بوده است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.