گروه: اخبار استان خبر: 164580 / تاریخ انتشار : 1399/7/22 ساعت : 07:29

صفوف کرونایی در بنیاد مسکن کهگیلویه بیداد می کند + تصویر

عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط برخی از مردم و تجمع آن ها در صفوف نیمه فشرده بدون در نظر گرفتن فاصله اجتماعی در بنیاد مسکن کهگیلویه موجب ابتلای احتمالی آن ها به بیماری کرونا می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با توجه به شیوع ویروس کرونا و روند صعودی آن در هفته های گذشته در کل کشور لزوم رعایت پروتوکول های بهداشتی بیش از پیش احساس می شود و مردم و ادارات باید حتما به دستورالعمل های بهداشتی توجه ویژه داشته باشند.

 

شهرستان کهگیلویه نیز در مورد ابتلا به ویروس کرونا از وضعیت و آمار مناسبی برخوردار نبوده و روزانه افراد زیادی به این بیماری مبتلا می شوند.

 

در برخی از ادارات کهگیلویه عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و یا عدم فراهم سازی شرایط اداره برای مراجعه کنندگان موجب بوجود آمدن شرایط نامناسبی می شود که احتمال ابتلا به بیماری را برای افراد افزایش داده و به نوعغی عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی محسوب می شود.

 

اداره بنیاد مسکن شهرستان کهگیلویه یکی از این ادارات است که روزانه مراجعین زیادی برای پیگیری مطالبات خود در مورد مسکن و موارد حول آن به این اداره رجوع کرده که شرایط پاسخگویی و بررسی مسائل آن ها مناسب نبوده است.

 

 

مراجعین به این اداره مجبور هستند که در پشت پنجره ای قرار بگیرند که کولر گازی در آن قرارداشته و گرمای بسیار شدیدی که از این وسیله سرمایشی به بیرون انتقال داده می شود موجب آزار و اذیت مراجعین می شود.

 

همچنین عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط برخی از مردم و تجمع آن ها در صفوف نیمه فشرده بدون در نظر گرفتن فاصله اجتماعی در بنیاد مسکن کهگیلویه موجب ابتلای احتمالی آن ها به بیماری کرونا می شود.همچنین برخی از افراد که اتفاقا در این تجمع و صفوف نیمه فشرده در بنیاد مسکن حضور پیدا می کنند از ماسک نیز استفاده نمی کنند.

 

حال با توجه به دستورالعمل های اعلام شده توسط وزارت بهداشت و تلاش های بی وقفه کادر درمان لازم است مردم بیش از پیش هم برای حفظ جان خود و اطرافیان و هم برای کنترل بیشتر این بیماری به دستورالعمل های بهداشتی اهمیت دهند تا شاهد مرگ عزیزانمان نباشیم.

 

گفتنی است در همین راستا این پایگاه خبری چندین بار  با مسئول بنیاد مسکن شهرستان کهگیلویه جهت برقراری تماس تلاش کرده که متاسفانه مسئولین این اداره پاسخگو نبود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.