گروه: اخبار استان خبر: 164566 / تاریخ انتشار : 1399/7/21 ساعت : 15:39
بازدید کرونایی معاون توسعه مدیریت استاندار از کهگیلویه؛

صفایی نیا: گشت ارشاد سلامت شروع خوبی در استان داشته /بانشی: الگوی بیماری کرونا در استان ما خانوادگی شده + تصاویر

صفایی نیا گفت: گشت ارشاد سلامت شروع خوبی در استان داشته که در تمام نقاط شهری و روستایی ادامه دارد و این گشت ها تا رسیدن به شرایط مناسب و رعایت دستورالعمل ها توسط کلیه مردم ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  صبح امروز آذر صفایی نیا معاون توسعه مدیریت استانداری کهگیلویه و بویراحمد به همراه بانشی معاون بهداشتی علوم پزشکی استان علی رضا اتابک فرماندار شهرستان کهگیلویه و برخی از مدیران استانی و شهرستانی از ادارات, بانک ها و صنوف شهردهدشت از نحوه رعایت دستورالعمل های بهداشتی بازدید به عمل آورند.

 
صفایی نیا گفت: امسال با توجه به دستورات استاندار استان و رئیس ستاد کرونای استان کهگیلویه و بویر احمد و در پی نظارت های مستمری که در شهرستان ها داریم بازرسی و بازدیدی را از نحوه رعایت پروتوکول های بهداشتی در شهرستان کهگیلویه به همراه هیئتی را در دستور کار قرار دادیم.
 
 
 
 
وی اضافه کرد: مثل همیشه مردم خوب و فهیم ما همراه و همدل با کادر درمان دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کرده و استفاده از ماسک را همه انجام دادند.
 
 
صفایی نیا اظهار کرد: در ادارات نیز با توجه به حساسیت های موجود و حفظ سلامت مراجعه ارباب رجوع و تاکید استاندار به اینکه  ارائه  خدمت با رعایت دستورالعمل های بهداشتی صورت گیرد و با رعایت همه این موارد در کنار هم زندگی کنیم و انتظار داریم با همراهی و همکاری بیشتر مردم شرایط بهتری را از نظر کنترل ویروس کرونا را در استان داشته باشیم.
 
 
وی اضافه کرد: گشت ارشاد سلامت شروع خوبی در استان داشته که در تمام نقاط شهری و روستایی ادامه دارد و این گشت ها تا رسیدن به شرایط مناسب و رعایت دستورالعمل ها توسط کلیه مردم ادامه دارد.
 
معاون توسعه مدیریت استاندار با اشاره به نحوه رعایت پدستورالعمل های بهداشتی توسط ادارات شهرستان کهگیلویه گفت: ادارات و مدیران استانی و شهرستان نیز شرایط خوبی را در رعایت موارد بهداشتی در ادارات فراهم کرده اند که امیدواریم این شرایط همچنان تا کنترل بهتر و بیشتر ویروس کرونا ادامه داشته باشد.
 
 
علی رضا اتابک فرماندار کهگیلویه گفت: بازدیدهایی از استان برای بررسی فعالیت های گشت ارشاد کرونا و رعایت دستورالعمل ها در ادارات, بانک ها و صنوف کهگیلویه صورت گرفته است.
 
 
اتابک گفت: در شهر دهدشت اکثر مردم از ماسک استفاده می کنند و اگر در مورد تجمع ها و فاصله های اجتماعی دستورالعمل های بهداشتی بیشتررعایت شود می توان گفت که روش های تبلیغی و ارشادی برای رعایت این موارد جواب داده است.
 
 
بانشی معاون بهداشتی علوم پزشکی استان گفت: بیماری کرونا سیر صعودی در کشور و استان ما داشته و نه واکسن و نه دارویی دارد و باید همه ما دستورالعمل ها را رعایت کنیم تا بتوانیم این بیماری را کنترل کنیم.
 
 
وی اظهار کرد: درصد افراد کمی که دستورالعمل ها را رعایت نمی کنند هم خود و هم دیگران را به خطر می اندازند و در همین راستا از مردم می خواهیم که با استفاده از ماست و فاصله گذاری اجتماعی و شست و شوی دست ها در کنترل بیماری و حفظ جان خود و دیگران کوشا باشیم.
 
 
معاون بهداشتی علوم پزشکی با اشاره به ابتلاهای خانوادگی به ویروس کرونا اذعان کرد: در استان ما الگوی بیماری کرونا در خانوادگی شده و شاید در خیابان و اداره و عموم مسایل بهداشتی رعایت شود اما در دورهمی های خانوادگی و مهمانی ها این موارد رعایت نمی شود و همین امر موجب افزایش ابتلای افراد به این بیماری در بین خانواده ها می شود.
 
 
بانشی گفت: مجموعه وضعیت بانک ها و کل ادارات استان جزو استان های برتر کشور بودیم ونباید به این برتری بسنده شود و باید همچنان موارد و دستورالعمل های بهداشتی رعایت شود و افراد کمی هم که رعایت نمی کنند باید بیشتر و حساس تر نسبت به این موضوع باشند.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.